SportBox

RED | 168 km | +6.539 m

06.04.2018. 17:00 08.04.2018. 15:00
168 km 6539 m 6818 m

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni/uplaćeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati MUŠKARCI - kategorije ŽENE - kategorije
Prvih 3 muškarci Prvih 3 žene

Prvih 3 muškarci

St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazStartPLOMIN LUKAPRODOLPOKLONBRGUDACBUZETHUMBUTONIGAMOTOVUNOPRTALJGROŽNJANBUJECiljBr. KT (11)VrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak :: Kat.
2Paul GiblinM Compressport SCOFIN
Cilj
07.04.2018. 14:06:52Start
06.04.2018. 17:00:00
PLOMIN LUKA
M 3
1 - VM 1
1:19:13
 
06.04.2018. 18:19:12
PRODOL
M 2
1 - VM 1
1:18:50
(2:38:03)
06.04.2018. 19:38:02
POKLON
M 2
1 - VM 1
2:20:57
(4:58:59)
06.04.2018. 21:58:58
BRGUDAC
M 2
1 - VM 1
1:37:42
(6:36:41)
06.04.2018. 23:36:40
BUZET
M 1
1 - VM 1
4:43:16
(11:19:56)
07.04.2018. 04:19:55
HUM
M 1
1 - VM 1
1:28:37
(12:48:33)
07.04.2018. 05:48:32
BUTONIGA
M 1
1 - VM 1
2:00:55
(14:49:27)
07.04.2018. 07:49:26
MOTOVUN
M 1
1 - VM 1
1:32:10
(16:21:36)
07.04.2018. 09:21:35
OPRTALJ
M 1
1 - VM 1
1:05:16
(17:26:52)
07.04.2018. 10:26:51
GROŽNJAN
M 1
1 - VM 1
1:28:23
(18:55:15)
07.04.2018. 11:55:14
BUJE
M 1
1 - VM 1
51:18
(19:46:32)
07.04.2018. 12:46:31
Cilj
M 1
1 - VM 1
1:20:21
(21:06:53)
07.04.2018. 14:06:52
1121:06:537:32 7,96
0,63
M 1 :: 1 - VM 1
11Luca MoroM Emme running team ITAFIN
Cilj
07.04.2018. 14:36:31Start
06.04.2018. 17:00:00
PLOMIN LUKA
M 10
5 - VM 1
1:24:09
 
06.04.2018. 18:24:08
PRODOL
M 8
4 - VM 1
1:25:32
(2:49:41)
06.04.2018. 19:49:40
POKLON
M 6
4 - VM 1
2:18:28
(5:08:08)
06.04.2018. 22:08:07
BRGUDAC
M 5
2 - VM 1
1:32:13
(6:40:21)
06.04.2018. 23:40:20
BUZET
M 2
2 - VM 1
4:45:58
(11:26:18)
07.04.2018. 04:26:18
HUM
M 2
2 - VM 1
1:31:12
(12:57:30)
07.04.2018. 05:57:29
BUTONIGA
M 2
2 - VM 1
1:58:03
(14:55:33)
07.04.2018. 07:55:32
MOTOVUN
M 2
2 - VM 1
1:41:26
(16:36:59)
07.04.2018. 09:36:58
OPRTALJ
M 2
2 - VM 1
1:13:46
(17:50:44)
07.04.2018. 10:50:43
GROŽNJAN
M 2
2 - VM 1
1:31:54
(19:22:38)
07.04.2018. 12:22:37
BUJE
M 2
2 - VM 1
51:58
(20:14:35)
07.04.2018. 13:14:34
Cilj
M 2
2 - VM 1
1:21:58
(21:36:32)
07.04.2018. 14:36:31
1121:36:327:43 7,77
0,62
M 2 :: 2 - VM 1
24Péter GyurkóM Mecsek Maraton Team SE HUNFIN
Cilj
07.04.2018. 14:50:52Start
06.04.2018. 17:00:00
PLOMIN LUKA
M 6
4 - VM 1
1:20:26
 
06.04.2018. 18:20:25
PRODOL
M 5
3 - VM 1
1:23:41
(2:44:06)
06.04.2018. 19:44:05
POKLON
M 5
3 - VM 1
2:23:35
(5:07:41)
06.04.2018. 22:07:40
BRGUDAC
M 7
3 - VM 1
1:37:58
(6:45:38)
06.04.2018. 23:45:37
BUZET
M 6
4 - VM 1
4:52:14
(11:37:52)
07.04.2018. 04:37:51
HUM
M 3
3 - VM 1
1:28:41
(13:06:32)
07.04.2018. 06:06:32
BUTONIGA
M 4
4 - VM 1
2:03:57
(15:10:29)
07.04.2018. 08:10:28
MOTOVUN
M 4
4 - VM 1
1:42:35
(16:53:04)
07.04.2018. 09:53:03
OPRTALJ
M 3
3 - VM 1
1:10:16
(18:03:19)
07.04.2018. 11:03:18
GROŽNJAN
M 4
4 - VM 1
1:33:40
(19:36:59)
07.04.2018. 12:36:58
BUJE
M 4
4 - VM 1
55:34
(20:32:32)
07.04.2018. 13:32:31
Cilj
M 3
3 - VM 1
1:18:22
(21:50:53)
07.04.2018. 14:50:52
1121:50:537:48 7,69
0,61
M 3 :: 3 - VM 1
Prvih 3 SE M (Seniors Men, Starost 0 do 40 godina)
St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazStartPLOMIN LUKAPRODOLPOKLONBRGUDACBUZETHUMBUTONIGAMOTOVUNOPRTALJGROŽNJANBUJECiljBr. KT (11)VrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak :: Kat.
47Kaloyan ChanevM Phi Molds BULFIN
Cilj
07.04.2018. 14:52:30Start
06.04.2018. 17:00:00
PLOMIN LUKA
M 16
7 - SE M
1:26:39
 
06.04.2018. 18:26:38
PRODOL
M 20
8 - SE M
1:31:39
(2:58:17)
06.04.2018. 19:58:16
POKLON
M 13
7 - SE M
2:26:42
(5:24:59)
06.04.2018. 22:24:58
BRGUDAC
M 17
10 - SE M
1:41:49
(7:06:48)
07.04.2018. 00:06:47
BUZET
M 12
7 - SE M
5:17:04
(12:23:52)
07.04.2018. 05:23:51
HUM
M 11
7 - SE M
1:31:02
(13:54:54)
07.04.2018. 06:54:53
BUTONIGA
M 11
7 - SE M
1:56:46
(15:51:40)
07.04.2018. 08:51:39
MOTOVUN
M 10
6 - SE M
1:40:04
(17:31:43)
07.04.2018. 10:31:42
OPRTALJ
M 7
3 - SE M
1:04:18
(18:36:01)
07.04.2018. 11:36:00
GROŽNJAN
M 5
1 - SE M
1:19:40
(19:55:40)
07.04.2018. 12:55:40
BUJE
M 5
1 - SE M
42:05
(20:37:45)
07.04.2018. 13:37:44
Cilj
M 4
1 - SE M
1:14:47
(21:52:31)
07.04.2018. 14:52:30
1121:52:317:49 7,68
0,61
M 4 :: 1 - SE M
9Josip StipčevićM HOKA EGS Team -AK Sljeme CROFIN
Cilj
07.04.2018. 15:12:00Start
06.04.2018. 17:00:00
PLOMIN LUKA
M 18
8 - SE M
1:27:28
 
06.04.2018. 18:27:27
PRODOL
M 11
6 - SE M
1:24:10
(2:51:37)
06.04.2018. 19:51:36
POKLON
M 8
4 - SE M
2:18:44
(5:10:20)
06.04.2018. 22:10:19
BRGUDAC
M 6
4 - SE M
1:34:36
(6:44:56)
06.04.2018. 23:44:55
BUZET
M 3
1 - SE M
4:48:48
(11:33:44)
07.04.2018. 04:33:43
HUM
M 5
1 - SE M
1:35:26
(13:09:10)
07.04.2018. 06:09:09
BUTONIGA
M 5
1 - SE M
2:10:32
(15:19:41)
07.04.2018. 08:19:40
MOTOVUN
M 5
1 - SE M
1:46:31
(17:06:12)
07.04.2018. 10:06:11
OPRTALJ
M 6
2 - SE M
1:14:15
(18:20:26)
07.04.2018. 11:20:25
GROŽNJAN
M 6
2 - SE M
1:37:17
(19:57:43)
07.04.2018. 12:57:42
BUJE
M 6
2 - SE M
47:07
(20:44:49)
07.04.2018. 13:44:48
Cilj
M 6
2 - SE M
1:27:13
(22:12:01)
07.04.2018. 15:12:00
1122:12:017:56 7,57
0,60
M 6 :: 2 - SE M
39Alex Cosmin PetrutM UP&DOWN ROUFIN
Cilj
07.04.2018. 15:22:26Start
06.04.2018. 17:00:00
PLOMIN LUKA
M 24
11 - SE M
1:30:48
 
06.04.2018. 18:30:47
PRODOL
M 21
9 - SE M
1:27:54
(2:58:42)
06.04.2018. 19:58:41
POKLON
M 10
6 - SE M
2:22:58
(5:21:40)
06.04.2018. 22:21:39
BRGUDAC
M 13
7 - SE M
1:41:33
(7:03:12)
07.04.2018. 00:03:11
BUZET
M 8
4 - SE M
4:49:18
(11:52:29)
07.04.2018. 04:52:28
HUM
M 6
2 - SE M
1:24:52
(13:17:21)
07.04.2018. 06:17:20
BUTONIGA
M 6
2 - SE M
2:02:36
(15:19:57)
07.04.2018. 08:19:56
MOTOVUN
M 6
2 - SE M
1:47:44
(17:07:40)
07.04.2018. 10:07:39
OPRTALJ
M 5
1 - SE M
1:11:55
(18:19:34)
07.04.2018. 11:19:34
GROŽNJAN
M 7
3 - SE M
1:38:11
(19:57:45)
07.04.2018. 12:57:44
BUJE
M 7
3 - SE M
55:35
(20:53:19)
07.04.2018. 13:53:18
Cilj
M 7
3 - SE M
1:29:09
(22:22:27)
07.04.2018. 15:22:26
1122:22:277:59 7,51
0,60
M 7 :: 3 - SE M

Prvih 3 VM 1 (Veterans Men 1, Starost 41 do 60 godina)
St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazStartPLOMIN LUKAPRODOLPOKLONBRGUDACBUZETHUMBUTONIGAMOTOVUNOPRTALJGROŽNJANBUJECiljBr. KT (11)VrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak :: Kat.
2Paul GiblinM Compressport SCOFIN
Cilj
07.04.2018. 14:06:52Start
06.04.2018. 17:00:00
PLOMIN LUKA
M 3
1 - VM 1
1:19:13
 
06.04.2018. 18:19:12
PRODOL
M 2
1 - VM 1
1:18:50
(2:38:03)
06.04.2018. 19:38:02
POKLON
M 2
1 - VM 1
2:20:57
(4:58:59)
06.04.2018. 21:58:58
BRGUDAC
M 2
1 - VM 1
1:37:42
(6:36:41)
06.04.2018. 23:36:40
BUZET
M 1
1 - VM 1
4:43:16
(11:19:56)
07.04.2018. 04:19:55
HUM
M 1
1 - VM 1
1:28:37
(12:48:33)
07.04.2018. 05:48:32
BUTONIGA
M 1
1 - VM 1
2:00:55
(14:49:27)
07.04.2018. 07:49:26
MOTOVUN
M 1
1 - VM 1
1:32:10
(16:21:36)
07.04.2018. 09:21:35
OPRTALJ
M 1
1 - VM 1
1:05:16
(17:26:52)
07.04.2018. 10:26:51
GROŽNJAN
M 1
1 - VM 1
1:28:23
(18:55:15)
07.04.2018. 11:55:14
BUJE
M 1
1 - VM 1
51:18
(19:46:32)
07.04.2018. 12:46:31
Cilj
M 1
1 - VM 1
1:20:21
(21:06:53)
07.04.2018. 14:06:52
1121:06:537:32 7,96
0,63
M 1 :: 1 - VM 1
11Luca MoroM Emme running team ITAFIN
Cilj
07.04.2018. 14:36:31Start
06.04.2018. 17:00:00
PLOMIN LUKA
M 10
5 - VM 1
1:24:09
 
06.04.2018. 18:24:08
PRODOL
M 8
4 - VM 1
1:25:32
(2:49:41)
06.04.2018. 19:49:40
POKLON
M 6
4 - VM 1
2:18:28
(5:08:08)
06.04.2018. 22:08:07
BRGUDAC
M 5
2 - VM 1
1:32:13
(6:40:21)
06.04.2018. 23:40:20
BUZET
M 2
2 - VM 1
4:45:58
(11:26:18)
07.04.2018. 04:26:18
HUM
M 2
2 - VM 1
1:31:12
(12:57:30)
07.04.2018. 05:57:29
BUTONIGA
M 2
2 - VM 1
1:58:03
(14:55:33)
07.04.2018. 07:55:32
MOTOVUN
M 2
2 - VM 1
1:41:26
(16:36:59)
07.04.2018. 09:36:58
OPRTALJ
M 2
2 - VM 1
1:13:46
(17:50:44)
07.04.2018. 10:50:43
GROŽNJAN
M 2
2 - VM 1
1:31:54
(19:22:38)
07.04.2018. 12:22:37
BUJE
M 2
2 - VM 1
51:58
(20:14:35)
07.04.2018. 13:14:34
Cilj
M 2
2 - VM 1
1:21:58
(21:36:32)
07.04.2018. 14:36:31
1121:36:327:43 7,77
0,62
M 2 :: 2 - VM 1
24Péter GyurkóM Mecsek Maraton Team SE HUNFIN
Cilj
07.04.2018. 14:50:52Start
06.04.2018. 17:00:00
PLOMIN LUKA
M 6
4 - VM 1
1:20:26
 
06.04.2018. 18:20:25
PRODOL
M 5
3 - VM 1
1:23:41
(2:44:06)
06.04.2018. 19:44:05
POKLON
M 5
3 - VM 1
2:23:35
(5:07:41)
06.04.2018. 22:07:40
BRGUDAC
M 7
3 - VM 1
1:37:58
(6:45:38)
06.04.2018. 23:45:37
BUZET
M 6
4 - VM 1
4:52:14
(11:37:52)
07.04.2018. 04:37:51
HUM
M 3
3 - VM 1
1:28:41
(13:06:32)
07.04.2018. 06:06:32
BUTONIGA
M 4
4 - VM 1
2:03:57
(15:10:29)
07.04.2018. 08:10:28
MOTOVUN
M 4
4 - VM 1
1:42:35
(16:53:04)
07.04.2018. 09:53:03
OPRTALJ
M 3
3 - VM 1
1:10:16
(18:03:19)
07.04.2018. 11:03:18
GROŽNJAN
M 4
4 - VM 1
1:33:40
(19:36:59)
07.04.2018. 12:36:58
BUJE
M 4
4 - VM 1
55:34
(20:32:32)
07.04.2018. 13:32:31
Cilj
M 3
3 - VM 1
1:18:22
(21:50:53)
07.04.2018. 14:50:52
1121:50:537:48 7,69
0,61
M 3 :: 3 - VM 1

Prvih 3 VM 2 (Veterans Men 2, Starost 61 do 110 godina)
St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazStartPLOMIN LUKAPRODOLPOKLONBRGUDACBUZETHUMBUTONIGAMOTOVUNOPRTALJGROŽNJANBUJECiljBr. KT (11)VrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak :: Kat.
230Stojan KošmerlM SLOFIN
Cilj
07.04.2018. 23:33:36Start
06.04.2018. 17:00:00
PLOMIN LUKA
M 184
1 - VM 2
2:06:32
 
06.04.2018. 19:06:31
PRODOL
M 186
2 - VM 2
1:49:52
(3:56:23)
06.04.2018. 20:56:22
POKLON
M 174
2 - VM 2
3:18:09
(7:14:31)
07.04.2018. 00:14:30
BRGUDAC
M 165
1 - VM 2
2:18:12
(9:32:43)
07.04.2018. 02:32:42
BUZET
M 107
1 - VM 2
6:16:52
(15:49:34)
07.04.2018. 08:49:33
HUM
M 98
1 - VM 2
1:48:45
(17:38:19)
07.04.2018. 10:38:18
BUTONIGA
M 106
1 - VM 2
3:16:32
(20:54:50)
07.04.2018. 13:54:50
MOTOVUN
M 109
1 - VM 2
2:58:33
(23:53:23)
07.04.2018. 16:53:22
OPRTALJ
M 106
1 - VM 2
1:44:03
(25:37:26)
07.04.2018. 18:37:25
GROŽNJAN
M 94
1 - VM 2
1:48:26
(27:25:51)
07.04.2018. 20:25:51
BUJE
M 85
1 - VM 2
1:01:29
(28:27:20)
07.04.2018. 21:27:19
Cilj
M 84
1 - VM 2
2:06:17
(30:33:37)
07.04.2018. 23:33:36
1130:33:3710:55 5,50
0,44
M 84 :: 1 - VM 2
255Giuseppe AntoniassiM ITAFIN
Cilj
08.04.2018. 03:10:40Start
06.04.2018. 17:00:00
PLOMIN LUKA
M 226
3 - VM 2
2:10:05
 
06.04.2018. 19:10:04
PRODOL
M 228
3 - VM 2
1:59:49
(4:09:53)
06.04.2018. 21:09:52
POKLON
M 269
5 - VM 2
4:15:37
(8:25:30)
07.04.2018. 01:25:29
BRGUDAC
M 257
4 - VM 2
2:39:39
(11:05:09)
07.04.2018. 04:05:08
BUZET
M 210
3 - VM 2
8:07:57
(19:13:06)
07.04.2018. 12:13:05
HUM
M 203
2 - VM 2
2:17:29
(21:30:34)
07.04.2018. 14:30:33
BUTONIGA
M 196
2 - VM 2
3:20:29
(24:51:02)
07.04.2018. 17:51:01
MOTOVUN
M 158
2 - VM 2
2:11:58
(27:02:59)
07.04.2018. 20:02:58
OPRTALJ
M 155
2 - VM 2
1:41:00
(28:43:58)
07.04.2018. 21:43:58
GROŽNJAN
M 152
2 - VM 2
2:18:56
(31:02:54)
08.04.2018. 00:02:53
BUJE
M 143
2 - VM 2
1:04:41
(32:07:35)
08.04.2018. 01:07:34
Cilj
M 137
2 - VM 2
2:03:06
(34:10:41)
08.04.2018. 03:10:40
1134:10:4112:12 4,92
0,39
M 137 :: 2 - VM 2
276Ryszard BronowickiM NKB Chyży Nowy Tomyśl POLFIN
Cilj
08.04.2018. 07:04:37Start
06.04.2018. 17:00:00
PLOMIN LUKA
M 307
10 - VM 2
2:21:05
 
06.04.2018. 19:21:04
PRODOL
M 267
5 - VM 2
2:09:38
(4:30:42)
06.04.2018. 21:30:41
POKLON
M 258
4 - VM 2
3:44:01
(8:14:43)
07.04.2018. 01:14:42
BRGUDAC
M 237
2 - VM 2
2:28:25
(10:43:07)
07.04.2018. 03:43:06
BUZET
M 201
2 - VM 2
8:15:26
(18:58:33)
07.04.2018. 11:58:32
HUM
M 206
3 - VM 2
2:42:09
(21:40:41)
07.04.2018. 14:40:40
BUTONIGA
M 207
3 - VM 2
3:42:50
(25:23:31)
07.04.2018. 18:23:30
MOTOVUN
M 187
3 - VM 2
3:04:00
(28:27:30)
07.04.2018. 21:27:29
OPRTALJ
M 174
3 - VM 2
2:02:39
(30:30:08)
07.04.2018. 23:30:08
GROŽNJAN
M 168
3 - VM 2
2:38:21
(33:08:29)
08.04.2018. 02:08:29
BUJE
M 166
3 - VM 2
1:45:55
(34:54:24)
08.04.2018. 03:54:23
Cilj
M 166
3 - VM 2
3:10:14
(38:04:38)
08.04.2018. 07:04:37
1138:04:3813:36 4,41
0,35
M 166 :: 3 - VM 2