SU Neretva run

TRKzaŽIVOT 4 500 m

04.11.2018. 10:00 04.11.2018. 13:00
4,5 km

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati MUŠKARCI - kategorije ŽENE - kategorije

Rezultati - nisu u poretku

St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak :: Kat.
9Ankica BačićŽ FIT4EVER CRODNS
 
16Mirjana BarišićŽ IND CRODNS
 
20Kristijano BatinovićM FIT4EVER CRODNS
 
21Mate BatinovićM FIT4EVER CRODNS
 
24Amila BebićŽ FIT4EVER CRODNS
 
25Anja BebićŽ FIT4EVER CRODNS
 
26JOSIPA BEBIĆŽ ŽRK METKOVIĆ CRODNS
 
27Lana BebićŽ FIT4EVER CRODNS
 
34Lucija BorasŽ Ind CRODNS
 
35Mirela BoškovićŽ Žnk Neretva Metković CRODNS
 
39Marija CrnčevićŽ FIT4EVER CRODNS
 
44Vesna Čule StanojkovićŽ Škola Trčanja Dubrovnik CRODNS
 
47Dijana ĆosićŽ NGO BIHDNS
 
50Marko DodigM FIT4EVER CRODNS
 
52Ante DragobratovićM FIT4EVER CRODNS
 
57David FilipM Triatlon klub Kotor MNEDNS
 
60Martino FuenteM - ESPDNS
 
62Irena GlanzŽ Škola Trčanja Dubrovnik CRODNS
 
69Nermin GrebovićM Ak Novi Grad Sarajevo BIHDNS
 
77Malik HalilovicM Ark Tuzla BIHDNS
 
92Ante JuračićM CRODNS
 
101Marija KetiniŽ Udruga Gusarice CRODNS
 
103Marijana KežićŽ FIT4EVER CRODNS
 
104Neven KežićM FIT4EVER CRODNS
 
105Ivan KomazinM Individualno CRODNS
 
107Nedo KomazinM Fit4ever CRODNS
 
121Vedran MarkotićM Škola trčanja Sanus Motus Mostar BIHDNS
 
122Ante MarusicM Neretva run CRODNS
 
123Ivan MatagaM FIT4EVER CRODNS
 
127Nikola MijićM TK SPLIT CRODNS
 
129Danijel MiškićM FIT4EVER CRODNS
 
131Antea MostaracŽ FIT4EVER CRODNS
 
132Jelena MostaracŽ FIT4EVER CRODNS
 
134Željana MusulinŽ Udruga Gusarice CRODNS
 
139Marko NikolićM FIT4EVER CRODNS
 
146Tina PaskovjevićŽ Škola Trčanja Dubrovnik CRODNS
 
149iva PetkovićŽ FIT4EVER CRODNS
 
154Matej PrnjićM Crni Put Metković CRODNS
 
155Mirna PrskaloŽ Škola trčanja Sanus Motus CRODNS
 
157Antun RajnovićM AK Dubrovnik CRODNS
 
160Elidija RastocicŽ SUN RUN GRADAC CRODNS
 
161Marijana RebacŽ FIT4EVER CRODNS
 
165Ursula SiništajŽ Škola Trčanja Dubrovnik CRODNS
 
166Ana SinkovićŽ Karate klub Porto Tolero Ploče CRODNS
 
167Sandra SinkovićŽ CRODNS
 
168Bruno SliškovićM Crni Put Metković CRODNS
 
169Marija SprčićŽ FIT4EVER CRODNS
 
171Marko SušacM CRODNS
 
178Zoran ŠprljeM FIT4EVER CRODNS
 
179Mario ŠutaloM FIT4EVER CRODNS
 
185Dijana Urlić ObuljenŽ Škola Trčanja Dubrovnik CRODNS
 
187Kata VidovićŽ FIT4EVER CRODNS
 
188Kristijan VišticaM FIT4EVER CRODNS
 
189Renata VitasovicŽ Sun Run CRODNS
 
197Kristijan VolarevićM Crni Put Metković CRODNS
 
199Katarina VrcaŽ CRODNS
 
201Miroslav VučkovićM Ul Gospa Karmelska / Nk Maestral Krvavac CRODNS
 
202Ana VujnovićŽ Škola Trčanja Dubrovnik CRODNS
 
205Miranda ŽderićŽ Sun Run Gradac CRODNS