PD Željezničar Sarajevo

Vučko Trail 2019 - BLUE Race 37 km - 2 ITRA boda

22.06.2019. 10:00 22.06.2019. 19:00
37 km 1450 m 1450 m

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati

Rezultati - svi

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak
100Srđan BašićM AK Sloboda BIHBIB
 
101Sandra BijelićŽ BLRC/KUT BIHBIB
 
102Damir GudaloM BLRC BIHBIB
 
103Jelena NikolicŽ AK Sloboda/RUN TAMPA USABIB
 
104Dalibor ObradovićM AK Sloboda Novi Grad BIHBIB
 
105Vesna ŠipkaŽ KUT/BLRC BIHBIB
 
106Danijela TešanovićŽ KUT/BLRC BIHBIB
 
107Vjekoslav IvandijaM MNEBIB
 
108Mija JuncajŽ Multisport Akademija Mayer MNEBIB
 
109Jože LogarM ŠD Vaitapu SLOBIB
 
110Ivana MomcilovicŽ SRBBIB
 
111Šemsa GačićŽ Zenica trči BIHBIB
 
112Amela HukovićŽ BIHBIB
 
113Antonia Maleš PljevljakŽ CROBIB
 
114Eldin PljevljakM BIHBIB
 
115Lejla Pljevljak RašidagićŽ PD Željezničar BIHBIB
 
116Ešref Kenan RašidagićM PD Željezničar BIHBIB
 
117Edin RidzalM Vučko trail team BIHBIB
 
118Zlatan SulejmanovićM IND BIHBIB
 
119Albin ToljevićM Pyramid trail BIHBIB
 
120Ilhana TucovićŽ ONG Marathon BIHBIB
 
121Ivana GelineoŽ NGO Marathon Sarajevo BIHBIB
 
122Milos PopovicM SRBBIB
 
123Adnan AvdicM BIHBIB
 
124Dino LokmicM IND BIHBIB
 
125Brigita PoljanšekŽ MAT BOY INSTALACIJE SLOBIB
 
126Ferid EkinovicM Negativa BIHBIB
 
127Reuf HusejnovićM Running Trčanje Maglaj BIHBIB
 
128Edin KadicM UST Neg. BIHBIB
 
129Almin PašićM Running Trčanje Maglaj BIHBIB
 
130Neven BorojaM KUT/Ak Sloboda BIHBIB
 
131Vedran BrkićM BIHBIB
 
132Ismar ĆeremidaM AK Novi Grad Sarajevo BIHBIB
 
133Jernej MubiM SLOBIB
 
134Amela TuzlakŽ NGO Marathon BIHBIB
 
135Tine ErženM SLOBIB
 
136Mila NovakovicŽ - SRBBIB
 
137Tina ŽarkiŽ SLOBIB
 
138Igor PilipovićM IND BIHBIB
 
139Suvad ŠuboM BIHBIB
 
140Ena JurčićŽ Ind CROBIB
 
141Horst UnterriederM AUTBIB
 
142Davor GačićM Tim PK Era Uzice SRBBIB
 
143Ana LapčevićŽ PK "ERA" SRBBIB
 
144Seid MacićM Vučko Trail Team BIHBIB
 
145Jasna Hadzimehmedovic-BekricŽ NGO Marathon BIHBIB
 
146Faris OdobasicM NGO Marathon Sarajevo BIHBIB
 
147Zeljko TerzicM IND MNEBIB
 
148Vedrana AjanovicŽ ARK Rekreativci Tuzla BIHBIB
 
149Rusmir JasarevicM BIHBIB
 
150Mubina MehmedovicŽ ARK Rekreativci Tuzla BIHBIB
 
151Goran BosankicM PD Barabe BIHBIB
 
152Mihret DelićM BIHBIB
 
153Mirnes DelićM BIHBIB
 
154Amer KrđalićM Zenica trči BIHBIB
 
155Marko OpančarM BIHBIB
 
156Mateusz BaranM Gorlicka Grupa Biegowa POLBIB
 
157Vanja HadzibegovicM Vucko BIHBIB
 
158Matija IvakovicM BIHBIB
 
159Jose Manuel Caballero VillarM IND ESPBIB
 
160Aida DžafićŽ Skakavac trail BIHBIB
 
161Boris KosovicM AK Niskogorci MNEBIB
 
162Aida MulahasanovicŽ Adidas Runners Vienna AUTBIB
 
163Alma BašićŽ Skakavac Trail team Sarajevo BIHBIB
 
164Amir BašićM Skakavac Trail team Sarajevo BIHBIB
 
165Ivan DugandžićM Trail sekcija HPD Prenj 1933 Mostar BIHBIB
 
166Jure DugandžićM Trail sekcija HPD Prenj 1933 BIHBIB
 
167Ermina Gakić-KulenovićŽ Trčanje i To BIHBIB
 
168Anela MUHTAREVICŽ ARK TUZLA BIHBIB
 
169Anes HadziibrahimovicM Pyramid Trail BIHBIB
 
170Dženana IvkovićŽ PSD Vilinac BIHBIB
 
171Leontina JurićŽ Zenica trči BIHBIB
 
172Mirsad KličićM Ultra Birdz BIHBIB
 
173Faris KresoM BIHBIB
 
174Tomo MaltarM BIHBIB
 
175Selma MerdanŽ Gym Champion BIHBIB
 
176Jelena MilanovicŽ PED MAJEVICA BIHBIB
 
177Aida MulicŽ NGO Marathon Sarajevo BIHBIB
 
178Vernes MulicM BIHBIB
 
179Edin PašićM NGO Marathon Sarajevo BIHBIB
 
180Ivana Perlain-UzunovićŽ IND BIHBIB
 
181Benjamin SehicM PD SKAKAVAC BIHBIB
 
182ADIS SMAJILOVIĆM BIHBIB
 
183Miran StambolM Stambol Twins Running Club BIHBIB
 
184Marko VidovićM BIHBIB
 
185Željko VujićM CDS Bijeljina BIHBIB
 
186Ivana CenerićŽ Trening navigator SRBBIB
 
187Marko JOVANOVICM Pek Gora-Kragujevac SRBBIB
 
188Kenan VatrenjakM BIHBIB
 
189Armin VatrešM P.D. "Smolin" Olovo BIHBIB
 
190Sanja AnticŽ Trailrunning Vienna AUTBIB
 
191Selma BrčićŽ BIHBIB
 
192Senad BrkovicM Vucko Trail BIHBIB
 
193Sanela ČolovićŽ Pyramid trail Visoko BIHBIB
 
194Natasa GavricŽ BIHBIB
 
195Mirza HasićM BIHBIB
 
196Aleksandar JokićM BIHBIB
 
197Azra KalimanovićŽ BIHBIB
 
198Mirza KovačM Zenica KK BIHBIB
 
199Senad NamgalijaM Skakavac trail team BIHBIB
 
200Sanel OmićM KK Zenica BIHBIB
 
201Samir OvcinaM Trcanje i To BIHBIB
 
202Nirhada PandzicŽ Ind BIHBIB
 
203Anita Pašagić KapetanovićŽ Skakavac Trail BIHBIB
 
204Jasmina SinanovicŽ Skakavac Trail BIHBIB
 
205Mirza ŠišićM SD Ultra Bihać/Ultra Birdz BIHBIB
 
206Darko VidovicM Trail sekcija HPD Prenj 1933 BIHBIB
 
207Hamid KantardzicM Ski klub Bjelasnica BIHBIB
 
208Teo KlepoM IND BIHBIB
 
209Gorica MehicŽ BIHBIB
 
210Elvir KuricM BIHBIB
 
211Neira OdobasicŽ NGO Marathon Sarajevo BIHBIB
 
212Mladen BudinšćakM Jastreb extreme CROBIB
 
213Jasmina KavazovicŽ Trail Sekcija HPD Prenj 1933 Mostar/ Skola trcanja Sanus Motus Mostar BIHBIB
 
214Rašid HaračićM BURT BIHBIB
 
215Leon DominovićM BIHBIB
 
216Djenan BogdanicM NGO MARATHON BIHBIB
 
217Adis ČingićM ind BIHBIB
 
218Adem ĐonkoM #TiTo BIHBIB
 
219Danica GnjatovićŽ - BIHBIB
 
220Emir HaljkovicM BIHBIB
 
221Marko JunakovićM IND CROBIB
 
222Sanel KurtagicM BURT BIHBIB
 
223Olja LapcevicŽ SRBBIB
 
224Andrea LizdekŽ BIHBIB
 
225Nemanja RistovićM PAK Mosor Niš SRBBIB
 
226Damir SejdinM Ark BIHBIB
 
227Marko TadićM BIHBIB
 
228Dalibor BradvicM BIHBIB
 
229Martin GaberM GERBIB
 
230Pavel BukhteevM GERBIB
 
231Adnan BajićM ARK Rekreativci Tuzla BIHBIB
 
232Ajdin MehićM BIHBIB
 
233Đemil HrnjićM BIHBIB
 
234Sulejman HadžićM Transform BIHBIB
 
235Vanja DardićM Banja Luka Running Club BIHBIB
 
236Slađana ĐukanovićŽ BIHBIB
 
237Dino KosićM BIHBIB
 
238Emina MahmutovicŽ BIHBIB
 
239Tibor PappM Honvéd Aurora SE HUNBIB
 
240Senad MuminovićM ARL BIHBIB
 
241Marko TomaševićM TK X Herceg Novi MNEBIB
 
242Orhan GaličićM The Brew Pub BIHBIB
 
243Saudin BajtarevicM IND BIHBIB
 
244Nenad SudarovM PSD ŽELEZNIČAR NOVI SAD SRBBIB
 
245Omer DzafoM OK Skogsvargarna SWEBIB
 
246Dejan MarkovicM Pek Gora-Kragujevac SRBBIB
 
247Jasmin PajevicM SSORG BIHBIB
 
248Damir TursicM BIHBIB
 
249Vladimir GruborovićM The Lonely Runner CROBIB
 
250Ana LovincicŽ Gillian CROBIB
 
251Jelena RosandićŽ Supernonići CROBIB
 
252Mladen ŽivčićM Supernonići SLOBIB
 
253Tomislav-Tosha BatariloM AK Puls Tomislavgrad BIHBIB
 
254Pavle KajganicM BIHBIB
 
255Dragomir ČovićM Dalmacija Ultra Trail/PEU Gata CROBIB
 
256Andrey NovikovM TKPG MNEBIB
 
257Srdjan VukadinovicM kotraŠ BIHBIB
 
258Ivona ZecŽ TK Dubrovnik CROBIB
 
259Josip PaljetakM CROBIB
 
260Samra DzuburŽ Vucko trail BIHBIB
 
261Miloš ČolićM Skakavac Trail BIHBIB
 
262Žudana ĐokićŽ Penjački klub AS SRBBIB
 
263Maria KosterŽ NEDBIB
 
264Anja KovačevićŽ BIHBIB
 
265Domagoj KreberM KCIPT Samobor CROBIB
 
266Adnan DzuburM NGO Marathon Sarajevo BIHBIB
 
267Mario ZelenikaM Ind BIHBIB
 
268Naida AvdicŽ BIHBIB
 
269Adis DelibasicM Pd Barabe BIHBIB
 
270Darko GrubešićM BIHBIB
 
271Marko VukušićM MK Marjan/TK Split CROBIB
 
272Elma ČomorŽ IND BIHBIB
 
273Darko LončarM NGT DEČKI U PLAVOM BIHBIB
 
274Nermin FelicM Burt AUTBIB
 
275Marina MugošaŽ Multisport Akademija Mayer MNEBIB
 
276Armin SkandricM NGO Marathon BIHBIB
 
277Nebojša BijeljaninM Police team DKPT BIHBIB
 
278Nihad DžankoM DKPT police team BiH BIHBIB
 
279Velimir GavranM Police team DKPT BiH BIHBIB
 
280Adnan HadziahmetovicM Police team DKPT BiH BIHBIB
 
281Adnan HujdurM DKPT police team BiH BIHBIB
 
282Samir KavazovićM POLICE TEAM DKPT BIHBIB
 
283Mijo PericaM Police team DKPT BiH BIHBIB
 
284Haris ŠabanovićM Police team DKPT BIHBIB
 
285Nedžad HalilovićM BURT BIHBIB
 
286Mirsad AbdakovicM BURT BIHBIB
 
287Lamija DedovićŽ BIHBIB
 
288Mate ĆurićM AK Puls Tomislavgrad BIHBIB
 
289marko kozulM Trail Sekcija HPD Prenj 1933 BIHBIB
 
290Mahir OcuzM BIHBIB