SRK Puls

Svetica trek | light

16.11.2019. 12:00 16.11.2019. 18:00
13 km 200 m 200 m

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati

Rezultati - žene

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak
1 394Iva Rogulj HreljaŽ TK Pula CROFIN
Cilj
16.11.2019. 13:21:351:23:366:26 9,33
0,29
Ž 1
2 399Barbara Spremo HodzicŽ SD Trickeri CROFIN
Cilj
16.11.2019. 13:24:521:26:536:41 8,98
0,28
Ž 2
3 355Mihaela Kaligari HekŽ Grdelinčić CROFIN
Cilj
16.11.2019. 13:27:161:29:176:52 8,74
0,27
Ž 3
4 362Sandra KošetoŽ Ak Maximvs Poreč CROFIN
Cilj
16.11.2019. 13:30:361:32:367:07 8,42
0,26
Ž 4
5 326Maja DordevicŽ CROFIN
Cilj
16.11.2019. 13:38:261:40:277:44 7,77
0,24
Ž 5
6 358Vedrana KlimanŽ CROFIN
Cilj
16.11.2019. 13:38:551:40:557:46 7,73
0,24
Ž 6
7 313Abeigael Vanessa BoncinaŽ OK Slovenjske Konjice SLOFIN
Cilj
16.11.2019. 13:42:061:44:068:00 7,49
0,23
Ž 7
8 406Urša ŠtanfelŽ IND SLOFIN
Cilj
16.11.2019. 13:44:231:46:248:11 7,33
0,23
Ž 8
9 372Nena Mataija ValhŽ Olimpik Umag running team CROFIN
Cilj
16.11.2019. 13:49:211:51:218:34 7,00
0,22
Ž 9
10 309Petra BertošaŽ VK Adriaco Poreč CROFIN
Cilj
16.11.2019. 13:57:191:59:209:11 6,54
0,20
Ž 10
11 389Mani PlastićŽ TK Pula CROFIN
Cilj
16.11.2019. 13:59:242:01:259:20 6,43
0,20
Ž 11
12 377Olga PajnićŽ OK Kapela CROFIN
Cilj
16.11.2019. 13:59:502:01:509:22 6,40
0,20
Ž 12
13 346Melani HrastićŽ SD TRICKERI CROFIN
Cilj
16.11.2019. 14:00:002:02:019:23 6,39
0,20
Ž 13
14 332Višnja DukićŽ OK Kapela CROFIN
Cilj
16.11.2019. 14:00:132:02:149:24 6,38
0,20
Ž 14
15 343Elena GržinićŽ SRK Alba CROFIN
Cilj
16.11.2019. 14:00:222:02:239:25 6,37
0,20
Ž 15
16 342Gracijela GrubišaŽ SD TRICKERI CROFIN
Cilj
16.11.2019. 14:00:232:02:239:25 6,37
0,20
Ž 16
17 353Dolores KajfešŽ CROFIN
Cilj
16.11.2019. 14:01:022:03:039:28 6,34
0,20
Ž 17
18 315Gordana BrborovićŽ Run & Fun Pula CROFIN
Cilj
16.11.2019. 14:01:092:03:109:28 6,33
0,19
Ž 18
19 429Sandra Zrinić TerlevićŽ SS Štrige CROFIN
Cilj
16.11.2019. 14:03:462:05:479:40 6,20
0,19
Ž 19
20 320Sanja Cinkopan KorotajŽ SS Štrige CROFIN
Cilj
16.11.2019. 14:03:472:05:479:41 6,20
0,19
Ž 20
21 421Jasmina VojnikovićŽ Ind CROFIN
Cilj
16.11.2019. 14:16:362:18:3710:40 5,63
0,17
Ž 21
22 404Koljka ŠirolaŽ Ind CROFIN
Cilj
16.11.2019. 14:16:372:18:3710:40 5,63
0,17
Ž 22
23 408Tea ŠumberacŽ CROFIN
Cilj
16.11.2019. 14:17:272:19:2810:44 5,59
0,17
Ž 23
24 419Emanuela VeličkovićŽ Power liv CROFIN
Cilj
16.11.2019. 14:21:452:23:4611:03 5,43
0,17
Ž 24
25 341Marija Gradečak GalovićŽ OK Kapela CROFIN
Cilj
16.11.2019. 14:21:552:23:5611:04 5,42
0,17
Ž 25
26 401Tatjana SuhadolcŽ Bizgeci SLOFIN
Cilj
16.11.2019. 14:23:492:25:5011:13 5,35
0,16
Ž 26
27 425Ana ZgagaŽ Bizgeci SLOFIN
Cilj
16.11.2019. 14:23:512:25:5111:13 5,35
0,16
Ž 27
28 325Vida DobnikarŽ SLOFIN
Cilj
16.11.2019. 14:23:522:25:5211:13 5,35
0,16
Ž 28
29 407Ema ŠtuparŽ Bizgeci SLOFIN
Cilj
16.11.2019. 14:23:522:25:5311:13 5,35
0,16
Ž 29
30 303Sonja BanekŽ CROFIN
Cilj
16.11.2019. 14:40:202:42:2012:29 4,80
0,15
Ž 30
31 138Paola FlahŽ SRK Puls CROFIN
Cilj
16.11.2019. 15:00:253:02:2614:02 4,28
0,13
Ž 31
32 336Iva FlahŽ Run&Fun CROFIN
Cilj
16.11.2019. 15:01:233:03:2414:06 4,25
0,13
Ž 32
33 351Petra IšićŽ CROFIN
Cilj
16.11.2019. 15:03:323:05:3214:16 4,20
0,13
Ž 33
34 107Sendi BeviakvaŽ IND CROFIN
Cilj
16.11.2019. 15:03:323:05:3314:16 4,20
0,13
Ž 34
35 428Kristina ŽmakŽ ISTRun CROFIN
Cilj
16.11.2019. 15:04:063:06:0714:19 4,19
0,13
Ž 35
36 392Ines RajnovićŽ Istrun CROFIN
Cilj
16.11.2019. 15:04:333:06:3414:21 4,18
0,13
Ž 36
37 398Dubravka SoldoŽ Istrun CROFIN
Cilj
16.11.2019. 15:04:473:06:4814:22 4,18
0,13
Ž 37
38 184Ivana MohorkoŽ Ind CROFIN
Cilj
16.11.2019. 15:53:573:55:5818:09 3,31
0,10
Ž 38
39 218Marijana SokolovicŽ ZTŠ/Lechat CROFIN
Cilj
16.11.2019. 15:53:583:55:5818:09 3,31
0,10
Ž 39
310Sandra BogdanovicŽ Team Mareli CROBIB
 
318Suzana ChiavalonŽ Ind CROBIB
 
327Nataša DragašŽ DSR "Run&Fun", Pula CROBIB
 
329Anna DruzetaŽ CROBIB
 
338Petra GolemŽ CROBIB
 
339Nina GolobŽ SLOBIB
 
350Sofija HržićŽ CROBIB
 
354Marija KALČIĆŽ AK Liburnija CROBIB
 
366Snežana KrivicicŽ Jeremija SLOBIB
 
367Nensi KukecŽ Olimpik/powerliv CROBIB
 
381Mirja PavićŽ OK Japetic CROBIB
 
384Ana Petković BasletićŽ CROBIB
 
385Barbara Pfeifer MatjašecŽ SLOBIB
 
387Mojca PlanincŽ SLOBIB
 
391Kristina PuklŽ Amfibija SLOBIB
 
417Julija UrbanijaŽ Amfibija SLOBIB
 
418Tamara UrbanijaŽ Amfibija SLOBIB
 
423Alenka Žagar AdaničŽ SLOBIB
 
424Nataša Žagar SnojŽ SLOBIB
 
427Tajana ŽivkovićŽ ak sljeme CROBIB
 
430Nada ZubićŽ Ak Maximvs Poreč CROBIB