Triatlon klub Zadar i Škola trčanja Zadar

ZADAR CHRISTMAS RUN 2019

29.12.2019. 16:00 29.12.2019. 22:15
4,8 km

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati

Rezultati - nisu u poretku

St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak
124klara BarešićŽ Ak PakoštaneDNS
 
126Željko BarešićM IndDNS
 
129Kruno JovančevićM DNS
 
137Marta ČulinaŽ DNS
 
138Katarina JordanŽ DNS
 
150marija palekaŽ tk zadarDNS
 
155Marija GavranŽ DNS
 
156Danijela GavranŽ DNS
 
163Doris VunićŽ DNS
 
175Mateo SabioniM Vaterpolo klub ŠibenikDNS
 
185Višnja DragičevićŽ Škola trčanja ZadarDNS
 
187Paula GašparovićŽ DNS
 
188Jelena PedićŽ DNS
 
190Dario KljajićM DNS
 
195Ana BegonjaŽ IndDNS
 
196Marija MagašŽ City Power PlateDNS
 
198Mirko BeloševićM City Power PlateDNS
 
201Jakica Žanetić MatićŽ DNS
 
203Ivana DujićŽ DNS
 
210Vera MotušićŽ Gimnazija Franje PetrićaDNS
 
214Katarina BabinŽ Škola trčanja ZadarDNS
 
215Maja Matković BilosnićŽ Škola trčanja ZadarDNS
 
230Milan TomljanovićM Škola trčanja ZadarDNS
 
234Marijana MišulićŽ DNS
 
244Ana Smoljan ZankiŽ DNS
 
250Branko KolanovicM DNS
 
258ljiljana selmanŽ DNS
 
261Anea ŠimunovićŽ Tk Zadar08DNS
 
266jakov ŠokotaM JK USKOKDNS
 
270BRANKA KERANŽ DNS
 
272Sindi VitanovicŽ DNS
 
273Svetlana BarišićŽ DNS
 
277Melita BoltužićŽ DNS
 
283Ivan KatušaM DNS
 
285Krešimir MirčetaM DNS
 
288Valentino GulanM LIBDNS
 
302Ivan JakopčićM indDNS
 
306Ana VincetićŽ DNS
 
307Sara RogićŽ DNS
 
308Martina NezirevićŽ DNS
 
309Petra KociperŽ DNS
 
310Kristina ŽodanŽ DNS
 
311Emilija GalešićŽ DNS
 
312Antonia NekićŽ DNS
 
313Alida Vanjak LokasŽ DNS
 
314Ivana LijićŽ DNS
 
316Ana BartaŽ DNS
 
317Daniela LenartŽ DNS
 
331Ivana RadovićŽ Škola trčanja ZadarDNS
 
337Marija FuzulŽ DNS
 
338Josipa ČulinaŽ DNS
 
345Ante MičićM DNS
 
347Goranka Košutić ParavićŽ Rajkine GalebiceDNS
 
349Mladen TkalčićM Škola trčanja ZadarDNS
 
351ANTONIA KOTARŽ DNS
 
357Irene JukicŽ DNS
 
365Sara MastnakŽ DNS
 
367Vlasta VičevićŽ DNS
 
373Vesna MeihenŽ SKOLA TRCANJA ZADARDNS
 
380Dora ŠangoŽ Team ŠangoDNS
 
381Viktorija GrgečŽ Team GrgečDNS
 
393Melita DunatovŽ TimDNS
 
398Iva KardumŽ T.k.zadar08DNS
 
400Nadia ŠkarićŽ Skola trcanja ZadarDNS
 
403Griet BajloŽ DNS
 
404NIKOLINA PALEKAŽ DNS
 
411Donata Vidaković SamaržijaŽ DNS
 
420Tea JelačaŽ INDDNS
 
426Lucija-Dina MitrovićŽ DNS
 
432Ljubica PredovanŽ INDDNS
 
433Asta DatkovićŽ IndDNS
 
437Šimun KapljićM tk zadarDNS
 
439Lana KutijaŽ Prime time fitnessDNS
 
449Tomislav GautaM DNS
 
450Stipe FilipiM MK Festina LenteDNS
 
451Danijela SkorićŽ Škola trčanja ZadarDNS
 
456Nikola KovačevićM Škola trčanja ZadarDNS
 
457Silvija RončevićŽ IndDNS
 
463Andrea BjelicŽ DNS
 
470Josip KlanacM DNS
 
472Marina ŽupanŽ DNS
 
476Ivan PerincicM Škola trčanja ZadarDNS
 
477Antea GrginŽ PK ZadarDNS
 
484Jelena LovrićŽ DNS
 
487Karlo BegonjaM IndDNS
 
488Marin KljajićM DNS
 
494Ana KolanovicŽ DNS
 
496Ivan ZrilićM Zvrkovi trkačiDNS
 
498Mihaela KadijaŽ DNS
 
500Marija PerićŽ DNS
 
506Vladimir RončevićM DNS
 
508Jurica RopušM Triatlon klub ZadarDNS
 
512Lea PavičićŽ INDDNS
 
513Mario SrdarovićM A.Š.K. "Rogovo" - Sv. Filip i JakovDNS
 
516Kristina TokićŽ Team Run ZadarDNS
 
519Mišo BarbarošaM AŠK Rogovo Sv.Filip i JakovDNS
 
534DANIJELA NIKOLOVSKIŽ DNS