AK Varaždin

Utrka građana na 5 km

05.07.2020. 10:00 05.07.2020. 13:00
5,2 km 92 m 61 m

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati MUŠKARCI - kategorije ŽENE - kategorije

Rezultati - svi

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak :: Kat.
35Danijel BaranašićM IND CROBIB
 
48Valentina VadljaŽ BK Prelog CROBIB
 
62Jelena Taradi MihalovićŽ AK Međimurje Čakovec CROBIB
 
95Samir ĆoralićM Lajbeki CROBIB
 
134Jelena Makar ŠagiŽ IND CROBIB
 
208Marijana FiketŽ Trčaona CROBIB
 
244Danijela FičkoŽ Individualac CROBIB
 
253Darko DominkoM Zagorje adventure team CROBIB
 
286Nikolina CepanecŽ Nema CROBIB
 
500Igor GoričanecM AK Varaždin CROBIB
 
501Simona JambrošićŽ AK Varaždin CROBIB
 
502ANICA LackovićŽ AK Varaždin CROBIB
 
503Tea FaberŽ AK Dubrovnik CROBIB
 
504Sandra BistrovićŽ AK Varaždin CROBIB
 
505Ana GoričanecŽ Ak Varaždin CROBIB
 
506Vjeran RožićM AK Varaždin CROBIB
 
507Zoran BogdanovićM AK Varaždin CROBIB
 
508Aleksandra PospišilŽ AK Varaždin CROBIB
 
509Dina MuratovićŽ AK Varaždin CROBIB
 
510Neven ŠimunčićM AK Varaždin CROBIB
 
511Jasenka ŠimunčićŽ AK Varaždin CROBIB
 
512Vladimir KirchbaumM AK Varaždin CROBIB
 
513Dijana TerzićŽ AK Varaždin CROBIB
 
514Dinko SolićM AK Varaždin CROBIB
 
515Krešimir HorvatM AK Varaždin CROBIB
 
516Anamarija JagačićŽ AK Varaždin CROBIB
 
517Gabrijela DedićŽ Ak Varazdin CROBIB
 
518Mirjana ZidarićŽ AK Varaždin CROBIB
 
519Maja PačarićŽ AK Varazdin CROBIB
 
520Petra SakačŽ Ak Varaždin CROBIB
 
521Vlatka HorvatŽ TK Rudar CROBIB
 
522Neven HorvatM TK Rudar CROBIB
 
523Željko PehnecM IND CROBIB
 
524Marta KosŽ IND CROBIB
 
525Sandra ŠtruklecŽ Babin tim CROBIB
 
526Boris SelešM IND CROBIB
 
527Ana VedrišŽ Trčaona CROBIB
 
528Dora TuškanŽ IND CROBIB
 
529Ivana IliševićŽ Trčaona CROBIB
 
530Irena PrahinŽ Samo svoja CROBIB
 
531Ivan PrahinM Sam svoj majstor CROBIB
 
532Miroslav HorvatM PG Geler CROBIB
 
533Valentina VlahŽ IND CROBIB
 
534Doris ĆozaŽ IND CROBIB
 
535Dragana OsmanŽ BUDI FYT POKRENI RYT CROBIB
 
536Rajko OsmanM BUDI FYT POKRENI RYT CROBIB
 
537Kristijan MarkačM USR SPORT ZA SVE MALA SUBOTICA CROBIB
 
538Vili MarkačM USR SPORT ZA SVE MALA SUBOTICA CROBIB
 
539Branko HorvatM IND CROBIB
 
540Ksenija HorvatŽ IND CROBIB
 
541Danijela BolfekŽ ind CROBIB
 
542Jurica JeričekM ind CROBIB
 
543Martina JankulijaŽ USR SPORT ZA SVE MALA SUBOTICA CROBIB
 
545Andrea PavlovićŽ IND CROBIB
 
546Dražen TišlarM Ind CROBIB
 
547Marija DragičevićŽ Ind CROBIB
 
548Krunoslav JankulijaM USR SPORT ZA SVE MALA SUBOTICA CROBIB
 
549Romano ŠegovićM TIM Šegović CROBIB
 
550Lidija ŠegovićŽ Tim Šegović CROBIB
 
551Božo ŠegovićM Tim Šegović CROBIB
 
552Bojan PerkoM Ind CROBIB
 
553Karola KnüppelŽ AK Martin Dugo Selo CROBIB
 
554Željka BalažinecŽ IND CROBIB
 
555Davor BalažinecM IND CROBIB
 
556David FilipajM IND CROBIB
 
557Bruno PolakM - CROBIB
 
558ŽARKO KRNJAIĆM IND CROBIB
 
559Zvonko OrtnerM TK Maraton Krapina CROBIB
 
560Nedeljko MatejakM IND CROBIB
 
561Silvija Mateković-MatejakŽ IND CROBIB
 
562Kristijan CesarM BabyLand CROBIB
 
563Nikola PofukM BabyLand CROBIB
 
564Maja MalićŽ IND CROBIB
 
565Uranela ĐekanovićŽ Omega Running Team CROBIB
 
566Anita HusićŽ Omega Running Team CROBIB
 
567Jelena Posavec KrobotŽ Fitness centar Advance CROBIB
 
568Valentina CanjugaŽ . CROBIB
 
569Željko Hrg MatušinM AK Križevci CROBIB
 
570vladimir sabolM atletic team jurini učenici ludbreg CROBIB
 
571Ivana MašićŽ IND CROBIB
 
572Matea SamoborecŽ CrossFit Varaždin CROBIB
 
573Tomislav ĐenoM IND CROBIB
 
574Jelena FerencŽ Svemi CROBIB
 
575Ivica GeloM Ak Zaprešić CROBIB
 
576Tajana VdovićŽ TK Maraton Krapina CROBIB
 
578Sebastijan Barišić JamanM Jamani SLOBIB
 
579Borna LožnjakM Lolek&Bolek CROBIB
 
580Ivan LožnjakM Lolek&Bolek CROBIB
 
581Luka Barišić JamanM Jamani SLOBIB
 
582Polona GričarŽ Ljubljana SLOBIB
 
583Julio PirovićM Ind CROBIB
 
584Zvonimir PoljakM Laufer Tim CROBIB
 
585Mladen PutrićM DTW Team CROBIB
 
586Dino BožićM IND CROBIB
 
587Igor LučićM DTW Team CROBIB
 
588Ana JelićŽ IND CROBIB
 
589Ivana ŠtivčevićŽ Ind CROBIB
 
590Sonja RušakŽ AK Koprivnica CROBIB
 
591Risto SterjovskiM dtw team CROBIB
 
592Marko BelovM DTW Team CROBIB
 
593Tomislav KolarM DTW Team CROBIB
 
594Marina PetričevićŽ Individualac CROBIB
 
595Josip MezgaM Individualac CROBIB
 
596Nino StepinacM AK ZAPREŠIĆ CROBIB
 
597Martina KocijanŽ India CROBIB
 
598Linda NujićŽ AK Agram CROBIB
 
599Davor TkalčićM Individualac CROBIB
 
600Petra Vidović ZemberŽ IND CROBIB
 
601Anica BiškupŽ IND CROBIB
 
602Martina ZuzijaŽ AK Zaprešić CROBIB
 
603Davor MalinovićM IND CROBIB
 
604Goran MarkovicM Ak Sljeme CROBIB
 
605Marina SmrečkiŽ Rekreativav CROBIB
 
606Marcel MakarM - CROBIB
 
607Anamarija KucljakŽ IND CROBIB
 
608Mato HabijanecM IND CROBIB
 
609Manuela NovakŽ - CROBIB
 
610Anita BreškiŽ Lacijeva škola trčanja CROBIB
 
611Silvija AntonovićŽ Ptice Trkačice CROBIB
 
612Petra KičinbaćiŽ AK Koprivnica Škola trcanja CROBIB
 
613Dijana VanjekŽ JVP Novska CROBIB
 
614Milka KomljenŽ DVD Novska CROBIB
 
615Ivan ŠtrokM TK Maraton Krapina CROBIB
 
616Renato PilčikM MK Velika Gorica CROBIB
 
617Ane-Mary GrilecŽ Lauferi CROBIB
 
618Vedrana ĐurkanŽ Vujec Running Team CROBIB
 
619Isabela HokmanŽ Druga gimnazija Varaždin CROBIB
 
620Silvija TežačkiŽ Šimunec gym Varaždin CROBIB
 
621Jasmin DizdarevićM Butterfly flight ŠRC Sisak CROBIB
 
622Zeljko KezicM AK Glina CROBIB
 
623Valentina PetrinićŽ BSV Ludbreg CROBIB
 
624Krunoslav BorovecM TK Marathon 95 - Varaždin CROBIB
 
625Nina RudićŽ NB CROBIB
 
626Branko JanićM NB CROBIB
 
627Lidija LončarićŽ TK Marathon 95 Varaždin CROBIB
 
628Nera KuzminskiŽ Žrk Koka CROBIB
 
629Romano AlbrechtM IND CROBIB
 
630Kristina VukalovićŽ IND CROBIB
 
631Silvija GomazŽ IND CROBIB
 
632Josip-Max MošmondorM IND CROBIB
 
633Snježana KonenkoŽ Trcaona CROBIB
 
634Gabrijela VojnovićŽ Trcaona CROBIB
 
635Đino PospišilM Individualac CROBIB
 
636Tatjana ŠolajaŽ Babin tim CROBIB
 
637Ana OdobašićŽ Babin tim CROBIB
 
638Doroteja VedrišŽ Trčaona CROBIB
 
639Katarina ŠkrobarŽ AK Međimurje CROBIB
 
640Ivan JanusicM AK Međimurje CROBIB
 
641Leonard RatkovićM Ind CROBIB
 
642Nenad OdobašićM Babin tim CROBIB
 
643Karolina NovakŽ IND CROBIB
 
644Violeta ĐuranecŽ IND CROBIB
 
645Luka KlišaninM IND CROBIB
 
646Igor SušićM IND CROBIB
 
647Kristijan TenčićM IND CROBIB
 
648Maja BohanecŽ carice CROBIB
 
649Andreja KrpanŽ carice CROBIB
 
650Nikolina LjubekŽ Nema CROBIB
 
651Sonja TolićŽ Trčaona CROBIB
 
652Kristina PevecŽ Trcaona CROBIB
 
653Jasminka RengelŽ Trčaona CROBIB
 
654Zdravko StefanovskiM PK Posejdon CROBIB
 
655Dijana MiličevićŽ PK Posejdon CROBIB
 
656Mateja TomićŽ Allegra CROBIB
 
657Juliana Lana PrahŽ Adidas Runners Zagreb CROBIB
 
658Jelena PutnikŽ #Lauferi CROBIB
 
659Robert KrobotM Individualac CROBIB
 
660Ivana MarinovićŽ Laufer CROBIB
 
661Ljiljana KochŽ Lauferi CROBIB
 
662Tatjana JakopanecŽ Lauferi CROBIB
 
663Ines JakopanecŽ Lauferi CROBIB
 
664Igor KozjakM Ind CROBIB
 
665Ivona ŠuškoŽ Trčaona CROBIB
 
666Mila Auguštin BračunŽ Lauferi CROBIB
 
667Marina KurajaŽ Laufer Tim CROBIB
 
668Sandra MatićŽ Trčaona CROBIB
 
669Gordana TabainŽ Trcaona CROBIB
 
670Vanja RodićM IND CROBIB
 
671Renata PunjekŽ Trčaona CROBIB
 
672Maja ZagoracŽ Ind CROBIB
 
673Renata KosovićŽ Trcaona CROBIB
 
674Martin Škalić MusijaM Laufer CROBIB
 
675Zdenka StruparŽ Ind CROBIB
 
676Mario HorvatM Pg. GELER CROBIB
 
677Jelena TezakŽ Nema CROBIB
 
678Anica VisinskiŽ IND CROBIB
 
679Dorijan MatejašM SD Lastavica CROBIB
 
680Krešimir MatejašM SD Lastavica CROBIB
 
681Ivan IdžanM Pijani Poskok CROBIB
 
682Bruno BarišićM IND CROBIB
 
683Darko OkrešaM Ind CROBIB
 
684Mirjana HanžekŽ AK Koprivnica CROBIB
 
685Valentina RanogajecŽ Carice CROBIB
 
686Romana RanogajecŽ Carice CROBIB
 
687Sanja Dapic StrigaŽ MK Velika Gorica CROBIB
 
688Kruno StrigaM IND CROBIB
 
689Lea Rizner GlavanŽ AK FIT Zaprešić CROBIB
 
690Ante GlavanM AK FIT Zaprešić CROBIB
 
691Ivan DasovićM Pijani Poskok CROBIB
 
692Ivan Vid GlavanM AK FIT Zaprešić/Vrtićanci CROBIB
 
693Dario HorakM Fantastična četvorka CROBIB
 
694Antonia PucŽ Fantastična četvorka CROBIB
 
695Ondina StrahonjaŽ Hop CROBIB
 
696Ivan NovakM Hop CROBIB
 
698Zdravko TarandekM IND CROBIB
 
699Katerina Zrinski PetrovićŽ AK Fit CROBIB
 
700Krešimir PavlovićM Ind CROBIB
 
701Stjepan GajskiM Ind CROBIB
 
702krešimir bašićM Fit Zapresic CROBIB
 
703David bašićM Fit Zapresic CROBIB
 
704Ivana UjevićŽ AK FIT CROBIB
 
705Domagoj DobrilovićM BeneDodo CROBIB
 
706Martina KeleminŽ - CROBIB
 
707Igor KuzmićM AK Križevci CROBIB
 
708Siniša KeleminM - CROBIB
 
709Janko ŠagiM Ind CROBIB
 
710Robert MeićM IND CROBIB
 
711Ivan BimbiM IND CROBIB
 
712Marko NovakM IND CROBIB
 
713Ana KajfešŽ IND CROBIB
 
714Željko SokačM IND CROBIB
 
715Jelena DolenecŽ - CROBIB
 
716Dalibor KrajnerM IND CROBIB
 
717Jakov FriščićM Tk Maraton Krapina CROBIB
 
718Dragan ŽivkovićM IND CROBIB
 
719Petar ŠiljegM IND CROBIB
 
720Bojan IskraM Borisova bežeča deca SLOBIB
 
721Pavla ForjanŽ DS Rakičan SLOBIB
 
722Ivano ŠagiM Ind CROBIB
 
723Ivona PepićŽ rekreativac CROBIB
 
724Matija CingesarM Ind CROBIB
 
725Martina JambrovićŽ Individualac CROBIB
 
726Denis KomljenovićM Fantastična četvorka CROBIB
 
727Lana VodopijaŽ Ak Sljeme CROBIB
 
728aleksander podbrežnikM Ind SLOBIB
 
729Krešo BakićM IND CROBIB
 
730Nikša BakićM IND CROBIB
 
731Mirjana SakačŽ Rekreativno CROBIB
 
732Leon PandurM IND CROBIB
 
733Josip KomljenM JVP NOVSKA CROBIB
 
734Valentina DombajŽ PD Bundek CROBIB
 
735Ana Skledar MatijevićŽ T-Run Zaprešić CROBIB
 
736Dean MatijevićM T-Run Zaprešić CROBIB
 
737Leonora GašparŽ TK Ericsson Nikola Tesla CROBIB
 
738Nika PecikozićŽ * CROBIB
 
739Tina Vutuc PecikozićŽ * CROBIB
 
740nikola meglaM bez kluba CROBIB
 
741Melani PuškadijaŽ Kineziološki fakultet Zagreb CROBIB
 
742Marta SabolekŽ AK Zaprešić CROBIB
 
743Darko TežačkiM TK Marathon 95 Varaždin CROBIB
 
744Valentino KranjčecM PRESSGLASS TRČI I PODRŽI CROBIB
 
745Branimir KišakM TK Marathon 95 CROBIB
 
746Zvonko CmrečkiM Kotoripski Begači CROBIB
 
747Gordana KovačićŽ Ind CROBIB
 
748Ivica KovačićM Ind CROBIB
 
749Gordana JurčecŽ BK Prelog CROBIB
 
750Tomislav HorvatM Individualac CROBIB
 
751Dario VidakM Ind CROBIB
 
752Ivan LjevakovićM Ind CROBIB
 
753Marko LjevakovićM Ind CROBIB
 
754NENAD GRUBORM ind CROBIB
 
755Antonija FerenčakŽ Xxxxxx CROBIB
 
756Monika HorvatŽ Individualac CROBIB
 
757Dinko KrpanM IND CROBIB
 
758Karin Linet KosirŽ Dječji vrtić Mala oaza CROBIB
 
759Zlatka HižakŽ Dječji vrtić Mala oaza CROBIB
 
760Tomislav KukorM O CROBIB
 
761Daniel WolgemutM IND CROBIB
 
762Ivona PosavecŽ / CROBIB
 
763Karlo ŠkrobarM / CROBIB
 
764Željka MihalićŽ IND CROBIB
 
765Tihomir MihalićM IND CROBIB
 
766Tanja PolanecŽ IND CROBIB
 
767Suzana PrelecŽ Europa 92 CROBIB
 
768Tihomir PlešeM IND CROBIB
 
769Tamara KosmatŽ Europa92 CROBIB
 
770Antonija CafutaŽ IND CROBIB
 
771Tomislav KeglevićM IND CROBIB
 
772Matej ŽugajM IND CROBIB
 
773Marko HorvatM IND CROBIB
 
774Ronald PintarićM Crossfit Zrinski CROBIB
 
775Saša KelnerM Točka na i CROBIB
 
776Kristina PetkovićŽ - CROBIB
 
778Lucija PetkovićŽ - CROBIB
 
779Ines TkalčecŽ IND CROBIB
 
780nikolina bestićŽ Running forces team CROBIB
 
781Matija FintićM Running forces team CROBIB
 
782Davor ŠiranovićM Anarho CROBIB
 
783Vanja StrabićŽ IND CROBIB
 
784Marija JosipovićŽ - CROBIB
 
785Ana Bunić KljaićŽ IND CROBIB
 
786Romana ŽuljevićŽ IND CROBIB
 
787Krešimir HorvatinčićM Solo CROBIB
 
788Margareta Piljek ŽiljakŽ Ind CROBIB
 
789Vesna BiharŽ Individualac CROBIB
 
790Josipa RepusicŽ Ind CROBIB
 
791Antun ToncM IND CROBIB
 
792Maja BrusŽ IND CROBIB
 
794Safet ČučukM AK Sljeme CROBIB
 
795Marija ŠikićŽ Međunarodna zračna luka Zagreb - Vatrogasci CROBIB
 
796Miljenko GolubanM AK Strahinjcica CROBIB
 
797Siniša Hajdaš DončićM AK Strahinjcica CROBIB
 
798Dragan StrahijaM Ind CROBIB
 
799Filip BedenikM ind CROBIB
 
800Klaudija HorvatŽ Individualac CROBIB
 
801Tomislav CvetkovicM Vidakova skola trcanja CROBIB
 
802Karla ĆoralićŽ Lajbeki CROBIB
 
803Nenad FilipecM Cool Runners CROBIB
 
804Ante ŽivkovićM AK Dubrovnik CROBIB
 
805DIJANA GRADSKIŽ IND CROBIB
 
806Marija KišićŽ - CROBIB
 
807Luka KranjčecM Tk Maraton Krapina CROBIB
 
808Sandra StojisavljevićŽ IND CROBIB
 
810Vladimir GužvinecM IND ITABIB
 
811Jurica RatkajM IND ITABIB
 
812Ivana LjubejŽ IND CROBIB
 
813Josip JurićM IND CROBIB
 
814Ivan VrbanM AK Varaždin CROBIB
 
815Lana KasumovicŽ DTW Team CROBIB
 
816Matej BeribakM - CROBIB
 
817Ivana JagarŽ Bez tima CROBIB
 
818Larisa GraljukŽ IND CROBIB
 
819Josip PerićM MORH CROBIB
 
820Julija TodorovaŽ / CROBIB
 
821Goran GrbićM / CROBIB
 
822alenka DominkoŽ ind CROBIB
 
823maša DominkoŽ ind CROBIB
 
824Julijana ŠimićŽ UMK Mazator CROBIB
 
825TOMISLAV HORVATM IND CROBIB
 
826Silvia JovanovićŽ Ri tornadosi CROBIB
 
827Alen ČretniM AK Zabok CROBIB
 
828Hana SeverŽ IND CROBIB
 
829Zdenko RusanM IND CROBIB
 
830Goran JuzbašićM Vrtićanci CROBIB
 
831Daria ŠantelŽ AK Sljeme CROBIB
 
832Marko ŠantelM AK Sljeme CROBIB
 
833BOJAN JURKOVIĆM IND CROBIB
 
834Marijo MirkovM K.I.D.S. CROBIB
 
835Helena ButkovićŽ K.I.D.S. CROBIB
 
836Ivica BračkoM Ind CROBIB
 
837Stela ŽuličekŽ Ind CROBIB
 
838Filip JerešićM Ind CROBIB
 
839Marjan BencM Bela krajina SLOBIB
 
840Andreja GorčanŽ Tek je lajf CROBIB
 
841Danijela SeparovicŽ Allegra CROBIB
 
842Zvonimira ŠtefičarŽ IND CROBIB
 
843Josip LjubejM IND CROBIB
 
844Ana ŠkrlinŽ AK Zaprešić CROBIB
 
845Ema ŠturlićŽ / CROBIB
 
846Alen AbramovićM Ind CROBIB
 
847Saša PašićM MM Trening CROBIB
 
848Ana NovoselŽ Poslovna inteligencija d.o.o CROBIB
 
849Sara RinkovecŽ SRD 315 Sjeverozapad CROBIB
 
850Saša VitezŽ IND CROBIB
 
851Dora MlinarićŽ Ak Fit Zaprešić CROBIB
 
852Božidar ObrstarM IND CROBIB
 
853Martina BosnjakŽ Ind CROBIB
 
855Viktor DomislovićM AK Sloboda CROBIB
 
856Davor KonjevićM TK Marathon 95 CROBIB
 
857Lucija JakopovićŽ IND CROBIB
 
858Ivan KovačićM IND CROBIB
 
859Tanja MravlinčićŽ SPK DIrekt CROBIB
 
860Renata JosipovićŽ IND CROBIB
 
861Ivančica BalašaŽ Ind CROBIB
 
862Mihael BožičM Spodnje Pijavško SLOBIB
 
863Damir PodhraškiM IND CROBIB
 
864Tatjana GrgićŽ AK SLJEME CROBIB
 
865Nikolina Grubišić-ČaboŽ Lauferi CROBIB
 
866Ivica ČepinM AK Varaždin CROBIB
 
867Marija SirovecŽ IND CROBIB
 
868Zlatko SirovecM IND CROBIB
 
869Marija MatašinŽ IND CROBIB
 
870Borivoj DašićM Vž Pingvini CROBIB
 
871Igor PlečkoM Varaždin CROBIB
 
872Petra DupeljŽ Lauferi CROBIB
 
873Sven HorvaticM nista CROBIB
 
874Edna PomorŽ individualac CROBIB
 
875Damir PoljakM Načelnik Općine Bednja CROBIB
 
876Dino KorenM IND CROBIB
 
877Mateja ZagorščakŽ Biobaza CROBIB
 
878Dejan JakeljićM ARK Gradiška BIHBIB
 
1000Nikolaus Peter DraskovichM Güssing CROBIB
 
1001Rula DraskovichŽ Güssing AUTBIB
 
1002Ivan Alexander DraskovichM Güssing AUTBIB
 
1003Marie Alissar DraskovichŽ Güssing AUTBIB
 
1004Carl DraskovichM Güssing AUTBIB