DSS

Runway Run Dubrovnik

08.03.2020. 17:30 08.03.2020. 18:30
5 km

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati

Rezultati - žene

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak
1 203Helena GleđaŽ AK DUBROVNIK CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:51:4320:574:11 14,33Ž 1
2 189Alemka SarićŽ Jere Team Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:52:2521:384:20 13,87Ž 2
3 101Ana LučićŽ TK Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:52:3521:484:22 13,76Ž 3
4 56Marijana ĐajićŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:54:0723:214:40 12,86Ž 4
5 228Anna TopićŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:55:2024:344:55 12,22Ž 5
6 63Nela MadeškoŽ TK Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:55:3324:464:57 12,11Ž 6
7 200Aleksandra TotŽ TK Kotor MNEFIN
Cilj
08.03.2020. 17:55:4524:585:00 12,02Ž 7
8 61Anja ŽbanŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:55:5425:085:01 11,94Ž 8
9 85Ana PusićŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:55:5625:105:02 11,93Ž 9
10 198Marija BošnjakŽ TKXHN CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:55:5725:115:02 11,92Ž 10
11 99Petra MojašŽ Tim Mojaš CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:56:1325:275:05 11,80Ž 11
12 34Ana TrkovićŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:56:1325:275:05 11,80Ž 12
13 98Olivia MojašŽ Tim Mojaš CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:56:3025:445:09 11,67Ž 13
14 1Sandra IvankovićŽ Triatlon klub Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:56:3225:465:09 11,65Ž 14
15 7Lucija RagužŽ Salsa running team CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:56:3625:505:10 11,62Ž 15
16 176Eneja Berković-BorovinaŽ AK Nimbus CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:56:4625:595:12 11,55Ž 16
17 146Ida SuknoŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:56:5726:105:14 11,46Ž 17
18 149Dorotea BulićŽ MK Marjan CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:56:5726:105:14 11,46Ž 18
19 222Andrea KlečakŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:57:1126:255:17 11,36Ž 19
20 72Dubravka NebergojŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:57:1226:265:17 11,36Ž 20
21 231Ines BagovićŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:57:1326:275:17 11,35Ž 21
22 148Ivana BubićŽ MK Marjan CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:57:1926:335:18 11,31Ž 22
23 143Marija MeštrovićŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:57:2226:365:19 11,29Ž 23
24 111Đeni PaskojevićŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:57:3026:445:21 11,23Ž 24
25 75Nela MiloševićŽ Road Runners MNE MNEFIN
Cilj
08.03.2020. 17:57:3826:515:22 11,17Ž 25
26 54Kim ButiganŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:57:3826:525:22 11,17Ž 26
27 88Anita BrajkovićŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:57:4126:545:23 11,15Ž 27
28 161Karmen ZakarijaŽ Triatlon klub Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:58:0027:145:27 11,02Ž 28
29 135Barbara ŽitekŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:58:0327:175:27 11,00Ž 29
30 96Ivana ZgorelecŽ TKD CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:58:2127:355:31 10,88Ž 30
31 57Alisa Aliti VlašićŽ Škola trčanja Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:58:2927:435:32 10,83Ž 31
32 47Marija KrilanovićŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:58:5228:055:37 10,68Ž 32
33 60Ivana KatićŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:58:5828:115:38 10,64Ž 33
34 120Maša StojanovićŽ Gamp MNEFIN
Cilj
08.03.2020. 17:59:0828:215:40 10,58Ž 34
35 33Srđana FabrisŽ Škola trčanja Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:59:1328:265:41 10,55Ž 35
36 19Tanja OzanicŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:59:1628:305:42 10,53Ž 36
37 166Maja BatinovićŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:59:1728:305:42 10,53Ž 37
38 127Josipa MiloslavićŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:59:1728:315:42 10,53Ž 38
39 39Ivana MazavacŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:59:1928:335:42 10,51Ž 39
40 114Nikolina BulićŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:59:2028:345:43 10,51Ž 40
41 223Mirjana Čorić SmokvinaŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:59:2428:375:43 10,48Ž 41
42 23Patricia KovačevićŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:59:2628:405:44 10,47Ž 42
43 81Stela LipovačaŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:59:3728:505:46 10,40Ž 43
44 48Martina SaulovićŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:59:4629:005:48 10,35Ž 44
45 40Ana BokaricaŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:59:4829:025:48 10,34Ž 45
46 68Ivana PrceŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 17:59:5229:055:49 10,32Ž 46
47 119Slavica MartinovićŽ Gamp MNEFIN
Cilj
08.03.2020. 18:00:0229:165:51 10,26Ž 47
48 117Darija VukasŽ Mokošica CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:00:0629:195:52 10,23Ž 48
49 37Maja ĐivanovićŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:00:1729:315:54 10,17Ž 49
50 204Ružica LesjakŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:00:1829:325:54 10,16Ž 50
51 217Antonia CarevićŽ Mokošica CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:00:2729:405:56 10,11Ž 51
52 124Svjetlana UrošŽ Shumet run CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:00:3329:475:57 10,08Ž 52
53 86Iva DaboŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:00:3429:475:57 10,07Ž 53
54 180Alex MarlaisŽ dt CRO CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:00:4129:555:59 10,03Ž 54
55 25Marijana BauleŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:00:5230:066:01 9,97Ž 55
56 9Gyorgyi AticŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:01:0230:166:03 9,92Ž 56
57 100Martina VlajkiŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:01:1330:266:05 9,86Ž 57
58 42Stela SokoŽ Škola trčanja Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:01:3030:436:09 9,77Ž 58
59 232Nataša DrčelićŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:01:4030:536:11 9,71Ž 59
60 50Anja DesnicaŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:01:5131:056:13 9,66Ž 60
61 36Dubravka ĐivanovićŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:02:0131:156:15 9,61Ž 61
62 13Kate Tia DivizićŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:02:0231:156:15 9,60Ž 62
63 41Stanka MiličićŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:02:2631:406:20 9,48Ž 63
64 20Romana ZglavŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:02:5632:096:26 9,33Ž 64
65 21Tea VlahušićŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:03:0132:156:27 9,31Ž 65
66 79Lea PavlovićŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:03:0232:156:27 9,30Ž 66
67 51Ana LojpurŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:03:0432:186:27 9,29Ž 67
68 91Dijana StojanovićŽ Teniski klub Libertas CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:03:0632:196:28 9,28Ž 68
69 131Vesna NjirićŽ Salsa running team CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:03:0632:206:28 9,28Ž 69
70 109Doris UrlićŽ Škola trčanja Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:03:1532:296:30 9,24Ž 70
71 118Svetlana UseinovićŽ Mornar MNEFIN
Cilj
08.03.2020. 18:03:3632:506:34 9,14Ž 71
72 82Maja AntičevićŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:03:4132:556:35 9,12Ž 72
73 52Anita MiljasŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:03:4232:566:35 9,11Ž 73
74 156Antonela AsanovićŽ Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:03:4933:036:36 9,08Ž 74
75 219Karla SkurlaŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:03:5033:046:37 9,08Ž 75
76 188Nikolina ČolanŽ Lab CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:03:5433:086:37 9,06Ž 76
77 104Mirjana ĐugumŽ Škola trčanja Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:03:5533:096:38 9,05Ž 77
78 62Željka MilićŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:03:5933:126:38 9,04Ž 78
79 122Helena DraškovićŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:04:1133:256:41 8,98Ž 79
80 190Leona Muratović-LepešŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:04:4033:546:47 8,85Ž 80
81 113Tihana MikšaŽ ATA CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:04:4133:546:47 8,85Ž 81
82 28Lucijana ArkulinŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:04:4533:586:48 8,83Ž 82
83 30Leonarda ZorićŽ Gimnazija dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:04:5834:116:50 8,78Ž 83
84 22Karla PikunićŽ Gimnazija Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:05:0134:156:51 8,76Ž 84
85 44Marina Ruso MileusnićŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:05:1134:256:53 8,72Ž 85
86 179Dijana PlešaŽ dt CRO CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:05:2934:426:56 8,65Ž 86
87 224Vesna ČelebićŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:05:5135:057:01 8,56Ž 87
88 67Tea StjepovićŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:05:5835:127:02 8,53Ž 88
89 125Jelena BeželjŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:06:1235:267:05 8,47Ž 89
90 174Jana RagužŽ AK Nimbus CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:06:1535:297:06 8,46Ž 90
91 213Jasmina TomeljakŽ MK Marjan CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:06:1735:307:06 8,45Ž 91
92 126Marela KlepoŽ Jere Team Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:06:1735:317:06 8,45Ž 92
93 173Petra Nikoleta RagužŽ AK Nimbus CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:07:1836:317:18 8,22Ž 93
94 133Vinka RadonićŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:07:3136:457:21 8,17Ž 94
95 220Kate PavlićŽ N/A CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:07:3236:467:21 8,16Ž 95
96 24Maja PrkočaŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:08:0737:207:28 8,04Ž 96
97 26Rozana DesinŽ Škola Trčanja Konavle CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:08:0737:217:28 8,04Ž 97
98 31Jasmina ĐurovićŽ Škola trčanja Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:08:2237:367:31 7,98Ž 98
99 105Vesna Čule StanojkovićŽ Škola trčanja Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:09:0338:177:39 7,84Ž 99
100 171Ana Buljević-RagužŽ AK Nimbus CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:09:1038:247:41 7,82Ž 100
101 233Karmela Nikolić PrkačinŽ Bošković CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:11:2940:438:08 7,37Ž 101
102 84Tonka BrailoŽ Boot Camp&Cageball Dubrovnik CROFIN
Cilj
08.03.2020. 18:11:3040:438:09 7,37Ž 102