PD Promina Drniš

ProminaTrail 2021 - Špilja Liluša

12.06.2021. 16:30 12.06.2021. 20:30
10 km 688 m 140 m

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati

Rezultati - svi

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeKontrolne točkeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak
1 441Antonijo ErcegM BK Faust Vrančić CROFIN
Cilj
12.06.2021. 17:45:391:14:5937:30 8,00
0,66
M 1
2 451Tomislav IvićM MK Marjan CROFIN
Cilj
12.06.2021. 17:46:181:15:3837:34 7,93
0,66
M 2
3 442Marin VolarevićM IND CROFIN
Cilj
12.06.2021. 17:52:081:21:2838:09 7,37
0,61
M 3
4 425Vicko OzretićM TTK STrka CROFIN
Cilj
12.06.2021. 17:54:521:24:1238:25 7,13
0,59
M 4
5 456Ante LozićM IND CROFIN
Cilj
12.06.2021. 17:54:531:24:1338:25 7,13
0,59
M 5
6 455Jadranka ŽilićŽ Dračari CROFIN
Cilj
12.06.2021. 17:55:431:25:0338:30 7,06
0,58
Ž 1
7 452Aleksandar JocićM BTT Team CROFIN
Cilj
12.06.2021. 17:58:151:27:3538:45 6,85
0,57
M 6
8 420Toma KarađoleM IND CROFIN
Cilj
12.06.2021. 17:59:531:29:1338:55 6,73
0,56
M 7
9 328Dino BoškovićM Ind CROFIN
Cilj
12.06.2021. 17:59:581:29:1838:56 6,72
0,56
M 8
10 310Anemarija RajčićŽ Ind CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:02:581:32:1839:14 6,50
0,54
Ž 2
11 454Ivica MastelićM IND CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:03:051:32:2539:14 6,49
0,54
M 9
12 402Patrik DabovM PD Promina CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:03:101:32:3039:15 6,49
0,54
M 10
13 438Teo VučićM Toljssi Coaching CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:03:201:32:4039:16 6,48
0,54
M 11
14 368Jakov DabovM PD Promina CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:03:401:33:0039:18 6,45
0,53
M 12
15 388Mila OzretićŽ IND CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:04:281:33:4839:23 6,40
0,53
Ž 3
16 323Braco BoškovićM / CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:04:341:33:5339:23 6,39
0,53
M 13
17 404Petra KontićŽ IND CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:05:211:34:4039:28 6,34
0,52
Ž 4
18 352Ivan ToljanM Toljssi Coaching CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:06:321:35:5239:35 6,26
0,52
M 14
19 372Jelena KuljišŽ Runwithmiri CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:06:361:35:5639:36 6,26
0,52
Ž 5
20 350Ivan ElekM IND CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:07:001:36:1939:38 6,23
0,52
M 15
21 340Filip VranićM IND CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:07:161:36:3639:40 6,21
0,51
M 16
22 448Alen BikićM Klub1982 CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:07:391:36:5839:42 6,19
0,51
M 17
23 315Ante TepićM IND CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:08:391:37:5939:48 6,12
0,51
M 18
24 444Ante CAREVM IND CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:08:491:38:0939:49 6,11
0,51
M 19
25 363Mate MeterM IND CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:11:121:40:32310:03 5,97
0,49
M 20
26 334Emil JonesM AK "Šibenik" NORFIN
Cilj
12.06.2021. 18:14:561:44:15310:26 5,76
0,48
M 21
27 302Ana LazarušićŽ HPD Kozjak - Dračari CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:15:071:44:26310:27 5,75
0,48
Ž 6
28 419Tino MaračaM HPD Mosor CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:16:081:45:28310:33 5,69
0,47
M 22
29 447Šime SkočićM IND CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:16:181:45:38310:34 5,68
0,47
M 23
30 453Davor MajerM Ind CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:17:081:46:28310:39 5,64
0,47
M 24
31 391Mladen JukićM IND CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:21:131:50:33311:03 5,43
0,45
M 25
32 371Jasmin NekićM IND CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:22:501:52:10311:13 5,35
0,44
M 26
33 440Ivana MatićŽ IND CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:23:451:53:05311:18 5,31
0,44
Ž 7
34 446Maja SušićŽ Aerobik studio Sinj CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:25:001:54:19311:26 5,25
0,43
Ž 8
35 335Enzo PerlićM PD Promina CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:27:111:56:31311:39 5,15
0,43
M 27
36 398Nikola PerlićM PD Promina CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:27:151:56:35311:39 5,15
0,43
M 28
37 382Marin JurasM Triatlon klub Šibenik CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:28:311:57:51311:47 5,09
0,42
M 29
38 443Karmen Carev SmithŽ Mosoraske Sikire CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:33:332:02:53312:17 4,88
0,40
Ž 9
39 353Ivana BaraćŽ Extremi CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:35:582:05:18312:32 4,79
0,40
Ž 10
40 439Siniša ParovićM IND CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:36:002:05:20312:32 4,79
0,40
M 30
41 301Aliaksandr BahachouM AK "Šibenik" NORFIN
Cilj
12.06.2021. 18:37:192:06:39312:40 4,74
0,39
M 31
42 357Ivana MenđušićŽ TURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA DRNIŠA CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:40:242:09:44312:58 4,63
0,38
Ž 11
43 373Kata ČarićŽ Ind CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:42:522:12:12313:13 4,54
0,38
Ž 12
44 319Antonia PuharićŽ Team gazella CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:42:592:12:18313:14 4,54
0,38
Ž 13
45 418Teuta BogdanŽ IND CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:51:462:21:05314:07 4,25
0,35
Ž 14
46 421Tomislav JurasM Triatlon klub Šibenik CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:52:242:21:44314:10 4,23
0,35
M 32
47 457Mile KevićM PD Promina CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:59:312:28:51314:53 4,03
0,33
M 33
48 326Darija SorićŽ Samostalno CROFIN
Cilj
12.06.2021. 18:59:452:29:05314:54 4,03
0,33
Ž 15
49 401Nina MušićŽ IND CROFIN
Cilj
12.06.2021. 19:07:462:37:05315:43 3,82
0,32
Ž 16
50 450Anamaria SarjanovićŽ IND CROFIN
Cilj
12.06.2021. 19:07:492:37:09315:43 3,82
0,32
Ž 17
51 327Diana JonesŽ AK "Šibenik" NORFIN
Cilj
12.06.2021. 19:21:442:51:04317:06 3,51
0,29
Ž 18
52 414Šimun Petar PerasićM AK "Sv Marko" Makarska CROFIN
Cilj
12.06.2021. 19:21:452:51:05317:06 3,51
0,29
M 34
53 405Petra TartagliaŽ AK "Sv Marko, Makarska" CROFIN
Cilj
12.06.2021. 19:22:582:52:18317:14 3,48
0,29
Ž 19
54 445Irena JurišićŽ Buha Team CROFIN
Cilj
12.06.2021. 19:27:432:57:03317:42 3,39
0,28
Ž 20
55 449Daria ŠistovŽ Samostalno CROFIN
Cilj
12.06.2021. 19:27:442:57:04317:42 3,39
0,28
Ž 21
56 412Senija BelasŽ HPD MOSOR CROFIN
Cilj
12.06.2021. 19:35:163:04:36318:28 3,25
0,27
Ž 22
57 403Pavao LigutićM TTK Strka CROFIN
Cilj
12.06.2021. 19:49:143:18:34319:51 3,02
0,25
M 35
307Ana PoliteoŽ IND CROBIB
 
308Anamarija StipaničevŽ IND CROBIB
 
316Ante VranjkovićM Trail sekcija HPD Prenj 1933. Mostar CROBIB
 
321Antonija VučkovŽ TRI GRACIJE CROBIB
 
322Antonio GulanM Team LIB CROBIB
 
324Daniela BjelanovićŽ IND CROBIB
 
330Dora MlinarićŽ AK Fit Zaprešić CROBIB
 
332Dorja DrmaćŽ Imaginarni klub Drage Veli Iž CROBIB
 
333Elma VlašićŽ Dedrinta run team CROBIB
 
341Helga ŠešanŽ TRI GRACIJE CROBIB
 
342Ines ErcegovićŽ Ind CROBIB
 
343Ivan BajloM DZ CROBIB
 
344Ivan BarišićM IND CROBIB
 
351Ivan PindrićM Ind CROBIB
 
360Ive CukrovM Atletski klub Šibenik CROBIB
 
362Jacek DomowiczM BK Primošten POLBIB
 
374Lana SušakŽ PD Terluci CROBIB
 
379Luka AndabakaM PD Terluci CROBIB
 
381Marijo LimovM Faust Vračić CROBIB
 
383Marina BaturŽ TRI GRACIJE CROBIB
 
384Mario JukicaM PD Promina CROBIB
 
385Marko GlavinićM Cetina Adventure CROBIB
 
386Jadranka LasanŽ Ind CROBIB
 
387Matea KoloperŽ HPK Sveti Mihovil CROBIB
 
395Nataša GulinŽ Imaginarni klub DRAGE Veli Iž CROBIB
 
396Neven CukrovM Atletski klub Šibenik CROBIB
 
400Nina ČorakŽ Ind CROBIB
 
406Robert ZeljakM IND CROBIB
 
409Roko GulanM Team LIB CROBIB
 
410Sandra BajloŽ Dz CROBIB
 
411Sandra BogdanŽ IND CROBIB
 
413Slaven DrmaćM Niđe veze klub Čapljina CROBIB
 
417Tea LuburićŽ Individual CROBIB
 
423Tomislav KoštaM IND CROBIB
 
424Vedran VlašićM Dedrinta run team CROBIB
 
427Vladimir VidekaM Samo jako...ravno je lako CROBIB