Udruga Biseri Hrvatske

Brijuni polumaraton (26. 9. 2021.)

26.09.2021. 11:00 26.09.2021. 16:00
21,097 km 160 m 160 m

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati

Rezultati - svi

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak
1Victoria AllenŽ Urbani Tekaci SLOBIB
 
2Jana Benvegnu LebanŽ Olimpik Umag CROBIB
 
3Uros BohincM SLOBIB
 
4Marjan BordonM Urbani tekači SLOBIB
 
5Ivan BrausM CROBIB
 
6Denis BrozićM Olimpik Umag CROBIB
 
7Slavica BukorŽ CROBIB
 
8Robert BukovičM Gora SLOBIB
 
9Tjaša BurnikŽ BKE SLOBIB
 
10Mihaela SeverŽ AK Vrbovec CROBIB
 
12Dragutin CestarM AK Sljeme CROBIB
 
13Nikola CikačM Forca CROBIB
 
14Rahela Černeka JacinŽ Olimpik Umag CROBIB
 
15Luka ČirjakM TK TNT CROBIB
 
16Sonja Čuk KavčičŽ Urbani tekači SLOBIB
 
17Domen DerlinkM KOLOKA SLOBIB
 
18Tanja DolenecŽ IND CROBIB
 
19Toni DružetaM DSR Maraton Uljanik CROBIB
 
20Darja DugonŽ vitezi dobrega teka SLOBIB
 
21Marko DugonM vitezi dobrega teka SLOBIB
 
22Žarko FabacM Vk Adriaco CROBIB
 
23Ivan GržetićM IND CROBIB
 
24Marko GubensekM - SLOBIB
 
25Denis HrabraM SLOBIB
 
26Lidija HrabraŽ SLOBIB
 
27Katja JajasŽ Fit for life CROBIB
 
28Nedeljko JavorM AK Sljeme CROBIB
 
29Mojca JermolŽ SLOBIB
 
30Mojca JermolŽ SLOBIB
 
31Vanja JurcanM VK Adriaco CROBIB
 
32Špela KalčičŽ SLOBIB
 
33Paul KaliszczakM FRABIB
 
34Ivan KavčičM Urbani tekači SLOBIB
 
35Ljubica Knezevic CvelbarŽ SLOBIB
 
36Matej KokaljM CROBIB
 
37Igor KolaricM ind CROBIB
 
38Leni KoširŽ Urbani tekači SLOBIB
 
39Blaž KošorokM Olimpija triatlon klub SLOBIB
 
40Vedran KovačićM Olimpik Umag/ Popetova dica CROBIB
 
41Bogdan KozinaM Urbani tekači SLOBIB
 
42Jasmina KOzina PraprotnikŽ Urbani tekači SLOBIB
 
43Tomaž KrpičM SLOBIB
 
44mateja lampretŽ SLOBIB
 
45simon lampretM SLOBIB
 
46Sanda LoncarŽ IND AUTBIB
 
47Neven LončarekM AK Perpetuum mobile CROBIB
 
48MAJA LUKAČIĆŽ CROBIB
 
49denis medenM istran CROBIB
 
50Tina Metelko KaplanŽ Atletski klub Kranj SLOBIB
 
51VANDA MEZGECŽ URBANI TEKAČI SLOBIB
 
52Marko MilevojM Olimpik Umag CROBIB
 
53Milorad MiloradovićM SRK Rika CROBIB
 
54Sanja PečekŽ SLOBIB
 
55MARKO MUBIM STARE SABLJE SLOBIB
 
56Milena MucŽ Urbani tekači SLOBIB
 
57Ana Nikić HecerŽ Ak Sljeme CROBIB
 
58Andrej NovljanM Triatlonski klub Utrip SLOBIB
 
59Ljubo OsovnikarM SD Osovnikar SLOBIB
 
60Vinko OsredkarM Ski servis Strel SLOBIB
 
61Vasja PahorM Urbani tekaci SLOBIB
 
62Vito PaničM ŠD GEN-I SLOBIB
 
63Vanja SeverM AK Vrbovec CROBIB
 
64Jernej PavlinM SLOBIB
 
65Dalibor PetrinaM CROBIB
 
66Edvard PlutM SLOBIB
 
67Ana PodlipnikŽ Urbani tekaci SLOBIB
 
68Jernej PodlipnikM Urbani tekaci SLOBIB
 
69Saška PolancŽ Reebok crossfit Ljubljana SLOBIB
 
70Urban PraprotnikM Urbani tekači SLOBIB
 
71Drago PrdanM SLOBIB
 
72Romina Pržiklas DružetaŽ DSR Maraton Uljanik CROBIB
 
73Uros RadonjicM CROBIB
 
74Ratka RaškovićŽ IND CROBIB
 
75Edi RašpolićM Atletski klub Maximus Poreč CROBIB
 
76Tomislav ReškovacM CROBIB
 
77MARIJO RUŠINM CROBIB
 
78Domagoj SajterM Groucho Marx CROBIB
 
79NADJA SAKSIDAŽ SLOBIB
 
80SILVAN SAKSIDAM SLOBIB
 
81Klaudio SamanicM CROBIB
 
82Haley SchmitzŽ SLOBIB
 
83Nataša SlavićŽ LaufeRi CROBIB
 
84aleš sobočanM SLOBIB
 
85Berislav SokačM Run Croatia CROBIB
 
86Natja SuligojŽ Urbani tekaci SLOBIB
 
87Aleksander ŠerbinekM SLOBIB
 
88Barbara PungerčarŽ urbani tekači SLOBIB
 
89Sven ŠojatM IND CROBIB
 
90Roberto ŠpelićM Olimpik Umag CROBIB
 
91Vladimir ŠtalecM Urbani tekači SLOBIB
 
92Matjaž ŠtuklekM SLOBIB
 
93Marija Mija ŠvaraŽ Urbani tekači SLOBIB
 
94Andreja TrkovŽ Urbani tekači SLOBIB
 
95Maksi UrsicM SLOBIB
 
96Uroš VelikonjaM Gora SLOBIB
 
97Audrey WieseŽ Urbani Tekači SLOBIB
 
98Črt ŽerjalM SLOBIB
 
99Pavel ZhabinskiyM IND RUSBIB
 
100Andrej ZontaM SLOBIB
 
101Anita ZovkoŽ Filozofski fakultet u Rijeci CROBIB
 
102Barbara ŽuljevićŽ CROBIB
 
103Agneza GlavocicŽ AK Perpetuum mobile CROBIB