Udruga Biseri Hrvatske

Brijunska desetka (25. 9. 2021.)

25.09.2021. 15:00 25.09.2021. 16:30
10 km 80 m 80 m

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati

Rezultati - svi

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak
201Roko AndabakaM El Gato Tuerto CROBIB
 
202Tatjana AndabakaŽ El Gato Tuerto CROBIB
 
203Martina AntonelićŽ ISTrun CROBIB
 
204Janez AnzeljcM Urbani tekači SLOBIB
 
205Edvard BanovićM SLOBIB
 
206Mauro BarbieriM Tk Bale-valle CROBIB
 
207Roberto BaričevićM CROBIB
 
208Zoran BaričevićM CROBIB
 
209Josip BarićM Svemirci CROBIB
 
210Petar BayerM Trčaona CROBIB
 
211Ana BenčićŽ ISTRun CROBIB
 
212Katarina BenedikŽ SLOBIB
 
213Marjana BenedikŽ SLOBIB
 
214Blaženka BergićŽ IstRun CROBIB
 
215ANDREA BERTOKM SLOBIB
 
216Snežana BertokŽ SLOBIB
 
217Petra BeznikŽ SLOBIB
 
218Eva BilbanŽ Urbani Tekači SLOBIB
 
219Robert BilbanM Urbani Tekači SLOBIB
 
220Ivan BirkicM Adidas Runners Zagreb CROBIB
 
221Barbara BlatnikŽ Drustvo Vita SLOBIB
 
222Ana BlaževićŽ CROBIB
 
223Ivan BlažinčićM #AlkRunningTeam CROBIB
 
224LUKA BOGOVČIČM RESTAVRIRANJE UMETNIN BOGOVČIČ SLOBIB
 
225Vid BogovičM OK Brežice SLOBIB
 
226Tatjana Bolčina KacinŽ Urbani tekači Ljubljana SLOBIB
 
227Polona BračičŽ SLOBIB
 
228Tanja BratinaŽ SLOBIB
 
229Siniša BratovićM CROBIB
 
230Zdenka BregarŽ Urbani tekači SLOBIB
 
231Nataša BriškiŽ AK Perpetuum mobile CROBIB
 
232Kristina BrlekŽ IND CROBIB
 
233Snježana BrščićŽ CROBIB
 
234Suzana Brusić TufekčićŽ LaufeRi CROBIB
 
235Robert CerovicM LaufeRI CROBIB
 
236STANKA CESARŽ SLOBIB
 
237Snježana CifrekŽ Trčaona CROBIB
 
238Leon CiglarM IPROS SLOBIB
 
239Larisa CresnovarŽ SLOBIB
 
240Tamara CrnkovicŽ LaufeRi CROBIB
 
241Miljenko CukonM CROBIB
 
242Lidija CvijićŽ AK Perpetuum Mobile CROBIB
 
243Alan ČačeM CROBIB
 
244Patrik ČekadaM SLOBIB
 
245Marko GovekarM Urbani tekaci SLOBIB
 
246Emanuela LacmanovićŽ CROBIB
 
247Martina ČernjulŽ AK Medulin CROBIB
 
248Marjana čopŽ Urbani tekaci SLOBIB
 
249Danijela ČudinaŽ LauferRi CROBIB
 
250Marina ČulinaŽ Omega running team CROBIB
 
251Tanja TopolovecŽ TK Split CROBIB
 
252Tisa Ćus KovačićŽ Olimpik Umag CROBIB
 
253Sonja BoltarŽ CROBIB
 
254Ivana DegmečićŽ AK Perpetuum Mobile CROBIB
 
255Anica Dobran ČernjulŽ AK Medulin CROBIB
 
256Gregor DolesM SLOBIB
 
257GREGOR DOLESM SLOBIB
 
259Tin DreščekM ŠD Elektro Primorska SLOBIB
 
260Maja ĐakovićŽ AK Sljeme CROBIB
 
261Andrej ĐurićM LaufeRi CROBIB
 
262Petar FabijanićM IND CROBIB
 
263Nejc filipičM Medis SLOBIB
 
264Tina FilipičŽ Medis SLOBIB
 
265Daniel FilipovicM Ipros d.o.o. SLOBIB
 
266Elen FoškićŽ IND CROBIB
 
267Jasna FrkovićŽ LaufeRi CROBIB
 
268Gašper GantarM Urbani tekači SLOBIB
 
269Vid GantarM Urbani tekači SLOBIB
 
270Anita GiričekŽ Trčaona Zagreb CROBIB
 
272Morana GojevićŽ AK Perpetuum mobile CROBIB
 
273Pavlina GorencŽ GiBit SLOBIB
 
274Ivan GornikM IND CROBIB
 
275Jadranka GrbacŽ CROBIB
 
276Ana GrčićŽ ISTRun CROBIB
 
277Helena GrlŽ Urbani tekači SLOBIB
 
278Ružica GudeljŽ Perpetuum Mobile CROBIB
 
279KARMEN HERAKŽ AK MAXIMVS POREČ CROBIB
 
280Barbara HolcerŽ TD Savinjčan SLOBIB
 
281Martina HorvatŽ AK Perpetuum Mobile CROBIB
 
282Živa HrabraŽ SLOBIB
 
283Ana HribarŽ Urbani tekači SLOBIB
 
284MAKSIMILJAN HROVATM SLOBIB
 
285Jelena HršakŽ AK Perpetuum mobile CROBIB
 
286Željko HrženjakM AK Perpetuum Mobile CROBIB
 
287Viktorija HunjetŽ Marathon Novo mesto SLOBIB
 
288Robert LacmanovićM CROBIB
 
289Petra Igličar JavornikŽ SLOBIB
 
290Jasna IvšićŽ Atletski klub Perpetuum mobile CROBIB
 
291Tatjana JaćimovićŽ CROBIB
 
292Sanjin JahutkaM CROBIB
 
293Oleg JakovljevM CROBIB
 
294Manuela JaksaŽ CROBIB
 
295Viktor JankovićM AK Perpetuum Mobile CROBIB
 
296Zdenka JarcŽ SLOBIB
 
298Anže JavornikM SLOBIB
 
299Maja JeićŽ AK Petpetuum Mobile CROBIB
 
300Marijana JelencŽ Ultramaraton klub Mazator CROBIB
 
301Ivan JendrušaM CROBIB
 
302Sanja JermanišŽ ISTRun CROBIB
 
303VLASTA JESENŠEK KOŠIČŽ SLOBIB
 
304Darka Jezeršek ŽerjalŽ SLOBIB
 
305Martina JugŽ AK Perpetuum Mobile CROBIB
 
306Danijela Jukopila VidakŽ AK Perpetuum Mobile CROBIB
 
307Josip JurićM CROBIB
 
308Roland KacinM Urbani tekači Ljubljana SLOBIB
 
309Sanja Kaić BogunovićŽ AK Perpetuum mobile CROBIB
 
310Aida KajmakŽ CROBIB
 
311Erika Kaloćira ReljićŽ trčaona CROBIB
 
312Ana KalužaŽ SLOBIB
 
313Robi KaplanM SLOBIB
 
314Roberto KarlićM CROBIB
 
315Nikola KerekovićM AK Kvarner CROBIB
 
316Kristijan KlaričićM LaufeRi CROBIB
 
317Mirta KlaričićŽ LaufeRi CROBIB
 
318Ana KlarićŽ CROBIB
 
319Mirela KlarićŽ Atletski klub Perpetuum mobile CROBIB
 
320Gregor KlemenčićM SLOBIB
 
321DOMINIK KLOBUČARM CROBIB
 
322TOMISLAV KLOBUČARM CROBIB
 
323Zlatko KlopčičM Športna Skupina "Vita" SLOBIB
 
325Emil KodrnjaM CROBIB
 
326Tina KodrnjaŽ CROBIB
 
327Gregor KogovšekM Urbani tekači SLOBIB
 
328Jozefina KolđerajŽ CROBIB
 
329Matevž KorošecM Športna Skupina "Vita" SLOBIB
 
330Hrvoje KosirM Iron Gym Team CROBIB
 
331Katarina KosmačŽ SLOBIB
 
332Kristina KosmačŽ SLOBIB
 
333Vlado KostičM Medis SLOBIB
 
334Jure KovačM TD Savinjčan SLOBIB
 
335LUCIJA KOVAČŽ URBANI TEKAČI SLOBIB
 
336Nataša MilohanovićŽ TK Split CROBIB
 
337Bogdan KozinaM Urbani tekači SLOBIB
 
338Jakob KraljM Urbani tekaci ITABIB
 
339Jasna KraljŽ Urbani tekaci ITABIB
 
340Maximilian KraljM Urbani tekaci ITABIB
 
341Rajka KraljŽ AK perpetuum mobile CROBIB
 
342JANA KRISTIĆŽ STEP CROBIB
 
343Janja KrivecŽ Urbani tekači SLOBIB
 
344Dalibor KruljacM Daltek Tim CROBIB
 
345Irena KruljacŽ Daltek Tim CROBIB
 
346ŠPELA KRŽANŽ AK DOMŽALE SLOBIB
 
347Katarina KujundžićŽ Medis CROBIB
 
348Mirjana KukecŽ AK Perpetuum mobile CROBIB
 
349BARBARA KUNEJŽ URBANI TEKAČI SLOBIB
 
350Đurica KurilićM ISTRun CROBIB
 
351Tea LadičŽ Urbani tekači SLOBIB
 
352metka Laznik HrovatŽ ŠD Žajbeljček SLOBIB
 
353Davorin LebanM ŠD Elektro Primorska SLOBIB
 
354Davorina LebanŽ ŠD Elektro Primorska SLOBIB
 
355Tina LebanŽ ŠD Elektro Primorska SLOBIB
 
356Luka LenartM SLOBIB
 
357Janez LeskovecM SLOBIB
 
358Tatjana LeskovecŽ SLOBIB
 
360Robert LokarM Ak Perpetuum mobile CROBIB
 
361Vedran LozanovM Perpetuum mobile CROBIB
 
362Ivan MaksicM CROBIB
 
363Iva MaksićŽ CROBIB
 
364Boštjan MalovrhM Ipros d.o.o. SLOBIB
 
365IVAN MARADINM TK TRISPORT SLOBIB
 
366Dragutin MarciušM CROBIB
 
367Mladen MarinovićM ISTRun CROBIB
 
368Suzana MarohnicŽ @ CROBIB
 
369Vesna MartinecŽ - SLOBIB
 
370Laura MaseljŽ Urbani Tekači SLOBIB
 
371Marko MastrovićM AK Liburnija CROBIB
 
372Vlasta MastrovićŽ AK Liburnija CROBIB
 
373Berislav MatešićM CROBIB
 
374Eva MatešićŽ CROBIB
 
375Suzana MatešićŽ CROBIB
 
376Vid MatešićM CROBIB
 
377Grgur MaticM CROBIB
 
378Laura MatijašićŽ OK Brežice SLOBIB
 
379Aleksandra MatušanŽ LaufeRi CROBIB
 
380Eda Mavrić JankovićŽ LaufeRI CROBIB
 
381Karla MeđurečanŽ AK Perpetuum mobile CROBIB
 
382George MejakM Urbani tekači SLOBIB
 
383Sabina MejakŽ Urbani tekači SLOBIB
 
384Tomislav MihojevićM Iron Gym CROBIB
 
385Gorana MihovilovićŽ ISTRun CROBIB
 
386Tamara ČurićŽ Trčaona CROBIB
 
387GORAN MILETIĆM SLOBIB
 
388Dinko MilohanićM CROBIB
 
389Elizabeta MišŽ SLOBIB
 
390DRAGAN MIŠANM AXA CROBIB
 
391Darja MišičŽ Urbani tekači SLOBIB
 
392Ana Modrić TopalovićŽ CROBIB
 
393Marija MonetaŽ Tečemo z nasmehom Klemen Dolenc SLOBIB
 
394Mirna MostarcicŽ AK PERPETUUM MOBILE CROBIB
 
395Lana MravljakŽ SLOBIB
 
396Peter MravljakM SLOBIB
 
397Petra MuškardinŽ ISTRun CROBIB
 
398Mateo MuškovićM AK MAXIMVS POREČ CROBIB
 
399SANDRA MUŠKOVIĆŽ AK MAXIMVS POREČ CROBIB
 
400Kaja NemaničŽ Knauf Insulation d.o.o. SLOBIB
 
401Petar NemešM AK Medulin CROBIB
 
402Valentin NovakM Ipros SLOBIB
 
403Anja NovoselŽ Trčaona CROBIB
 
404Katra ObštetarŽ GiBit SLOBIB
 
405VANJA OBŠTETARŽ SLOBIB
 
406Mirela OlujićŽ AK Perpetuum mobile CROBIB
 
407Andrej OresekM Leteči kurenti ŠD Pulz SLOBIB
 
408Nada OsovnikarŽ SD Osovnikar SLOBIB
 
409Darko OžboltM SK Loška dolina SLOBIB
 
410Petra OžboltŽ SK Loška dolina SLOBIB
 
411Bojan PasuttoM Koper SLOBIB
 
412Nataša PasuttoŽ Koper SLOBIB
 
413Franciska MavrićŽ Trčaona CROBIB
 
414Damjana PeklajŽ SLOBIB
 
415Jožica PenkoŽ SLOBIB
 
416JOŽICA PENKOŽ SLOBIB
 
417viktor peršićM thalassotherapia Opatija CROBIB
 
418Marta PetrinaŽ CROBIB
 
420Nenad PlešaM CROBIB
 
421Gašper PočivavšekM SLOBIB
 
422Jakob PočivavšekM SLOBIB
 
423Igor PodjedM Urbani tekači SLOBIB
 
424Damir PopovićM ISTRun CROBIB
 
425Goran PoropatM Apostoli CROBIB
 
426DAVID POSRPNJAKM SLOBIB
 
427Sabiina Povhe LenartŽ SLOBIB
 
428Andrija PozgajM CROBIB
 
429Stefana PozgajŽ CROBIB
 
430Nada PražićŽ AK Perpetuum mobile CROBIB
 
431Gordana PrebegŽ SRC STEP CROBIB
 
432VAL PREDIKM SLOBIB
 
433Tina PredovnikŽ SLOBIB
 
434Urška PrešerenŽ Medis SLOBIB
 
435Vitomir PretnarM Trda kolena CROBIB
 
436Manica Privosnik PeterlincŽ Urbani tekači SLOBIB
 
437Petra PuharŽ SLOBIB
 
438Morana RadićŽ Ak Perpetuum mobile CROBIB
 
439Lea RajkovićŽ Running tim CROBIB
 
440Igor RalićM Medis CROBIB
 
441Katarina RavšeljŽ Športno društvo Urbani tekači SLOBIB
 
442Magda RavšeljŽ SLOBIB
 
443Metka RavšeljŽ SLOBIB
 
444Sandi RavšeljM SLOBIB
 
445Manca RogeljŽ Urbani tekači SLOBIB
 
446Jasmin RudezŽ Urbani tekaci ITABIB
 
447Ivan RuggeroM CROBIB
 
448Saša RumoraM CROBIB
 
449Vana RumoraŽ CROBIB
 
450Marijana RuskajŽ Ultramaraton klub Mazator CROBIB
 
451Marko RuskajM Ultramaraton klub Mazator CROBIB
 
452Tomislav RuskajM Ultramaraton klub Mazator CROBIB
 
453Nataša SavičŽ GiBit SLOBIB
 
454ZVONIMIRA SCARIOTŽ AK PERPETUUM MOBILE CROBIB
 
455Katica SebenikŽ SLOBIB
 
456Rok SebenikM SLOBIB
 
457Luka SeverM Medis SLOBIB
 
458BRUNO SeverecM AK Dingo Boys CROBIB
 
459Radomir SiličM URBANI TEKAČI SLOBIB
 
460Tamara SvjetličićŽ Trčaona CROBIB
 
461Ksenija SkarlovnikŽ SLOBIB
 
462SONJA SKENDERŽ AK MAXIMVS POREČ CROBIB
 
463Rozi SlackiŽ CROBIB
 
464Aleš SobočanM SLOBIB
 
465Silvia Sošić KasapovićŽ ISTRun CROBIB
 
467Ivana StagličićŽ CROBIB
 
468ALENKA STERLEŽ SOVICA SLOBIB
 
469JANEZ STERLEM SLOBIB
 
470Jure SterleM Športno društvo Urbani tekači SLOBIB
 
471MATEJA STERLEŽ ŠD LOŠKA DOLINA SLOBIB
 
472Dominik StragaM CROBIB
 
473Ivana SudaricŽ Ak Perpetuum mobile CROBIB
 
474Jasminka SušanjŽ RUN 047 CROBIB
 
475MORANA SUTONŽ AK PERPETUUM MOBILE CROBIB
 
476Mirjana Š. OresekŽ Leteči kurenti ŠD Pulz SLOBIB
 
477Jadranka ŠimićŽ Ultramaraton klub Mazator CROBIB
 
478Julijana ŠimićŽ UMK Mazator CROBIB
 
479Konrad ŠlipogorM LaufeRi CROBIB
 
480Simon ŠmigocM Društvo Vita SLOBIB
 
481Tjaša ŠtempiharŽ Športno društvo URBANI TEKAČI SLOBIB
 
482Karolina ŠtifanićŽ CROBIB
 
483Nadia Štifanić DobrilovićŽ AK MAXIMVS POREČ CROBIB
 
484Ivan ŠtokovićM Uvik kontra CROBIB
 
485Maja ŠubicŽ SLOBIB
 
486Zlatko ŠugićM - CROBIB
 
487Luka ŠumberacM AK Medulin CROBIB
 
488Teja ŠusterŽ Društvo Vita SLOBIB
 
489Ines TarleŽ LaufeRi CROBIB
 
490Kornelija TomicaŽ Trcaonica CROBIB
 
491Kristian TomičićM CROBIB
 
492Tatjan TopalovićM CROBIB
 
493Antonija TrojanovićŽ ISTRun CROBIB
 
494Gordan TrojanovićM CROBIB
 
495Vito TrojanovićM CROBIB
 
496Blanka TurkŽ Veseli tekači SLOBIB
 
497Daniel TurkM Veseli tekači SLOBIB
 
498Zlatka TurkŽ Izisport SLOBIB
 
499Karin TušakŽ CROBIB
 
500Nikolina Udikovic KolicŽ AK Perpetum mobile CROBIB
 
501Zoran UgrinaM CROBIB
 
502Zlata VahčičŽ SLOBIB
 
503Nenad ValenticM Daltek Tim CROBIB
 
504Leon VelkavrhM SLOBIB
 
505Denis VidicM Medis SLOBIB
 
506Nicole VojakŽ Uvik kontra CROBIB
 
507Miroslav VranićM AK Maximvs Poreč CROBIB
 
508Ana Vrlić MihaljevićŽ Torpedo runnersi CROBIB
 
509Miranda VuceticŽ Istrun CROBIB
 
510Zlata VukojaŽ ISTrun CROBIB
 
511Miroslav VukojeM Ultramaraton klub Mazator CROBIB
 
512Ivica BačićM Medis CROBIB
 
513Robert ZaccaiM CROBIB
 
514Romina ZaccaiŽ CROBIB
 
515Sandra Žalac MikičićŽ LaufeRi CROBIB
 
516Nataša ZalarŽ Urbani tekači SLOBIB
 
517Andraž ZaplotnikM Zazi SLOBIB
 
518Nina ZaplotnikŽ Zazi SLOBIB
 
519Bojan ŽeleM SLOBIB
 
520Ingrid ŽeleŽ SLOBIB
 
521Katarina Žeželj VidošaŽ Mila Team CROBIB
 
522Tia Žeželj VidošaŽ Mila Team CROBIB
 
523Nebojša ŽivićM AK Medulin CROBIB
 
524Kristina ŽmakŽ IstRun CROBIB
 
525Saša ŽnidaršičŽ Športno društvo Urbani tekači SLOBIB
 
526Nataša ZovakŽ AK Perpetuum Mobile CROBIB
 
527Polona ZverŽ Urbani tekači SLOBIB