CRO 827 Croatia
KEN 2 Kenya
SRB 33 Serbia

Prijave na utrku su zatvorene.

St. br.PrezimeImeSpolKat.Grad/mjestoDržavaKlub/Škola/TimGrupiranjeStartninaStatus
526BartolovicIvanMuški M45Graz AUT - AustriaTri Tim Osijek DaFIN završio/la utrku
866MujezinovicJasminMuški M45Gradacac BIH - Bosnia and HerzegovinaIND DaFIN završio/la utrku
SoldoMarijoMuški M50Široki Brijeg BIH - Bosnia and HerzegovinavatrogasacREG prijavljen/a
1016TalamNajdanMuški M40Sarajevo BIH - Bosnia and HerzegovinaTrčanje i To DaFIN završio/la utrku
1084ZunicSenadMuški M40Tuzla BIH - Bosnia and HerzegovinaRSD Maratonac DaFIN završio/la utrku
ArnautovicAmirMuški M50Tuzla BIH - Bosnia and HerzegovinaRekreativacREG prijavljen/a
1091EfendicEnesMuški M45Sarajevo BIH - Bosnia and HerzegovinaCR 387 DaDNS nije startao/la utrku
DanijelaKunaŽenski Ž35Kupres BIH - Bosnia and HerzegovinaAk Puls TomislavgradREG prijavljen/a
Skopljak vehabovićHamijaŽenski Ž50Zenica BIH - Bosnia and HerzegovinaZenica trčiREG prijavljen/a
703IlicDavorMuški M45Odzak BIH - Bosnia and HerzegovinaRAK "PODVUČIJAK" DaFIN završio/la utrku
514BajrektarErnadMuški M40Srebrenik BIH - Bosnia and HerzegovinaOffline DaFIN završio/la utrku
1092Hasić ImamovićAmelaŽenski Ž35Tuzla BIH - Bosnia and HerzegovinaPolice Team DKPT BiH DaFIN završio/la utrku
1097VahidaEnisMuški M40Sarajevo BIH - Bosnia and HerzegovinaPolice Team DKPT BiH DaFIN završio/la utrku
735KatićDaliborMuški M45Usora BIH - Bosnia and Herzegovina- DaFIN završio/la utrku
933RadićAndreaŽenski ŽS BIH - Bosnia and HerzegovinaMaraton klub Hrvatski sokol Osijek DaDNS nije startao/la utrku
SakicOljaŽenski Ž35Prijedor BIH - Bosnia and HerzegovinaMK Festina LenteREG prijavljen/a
1093JošićGoranMuški M35Bijeljina BIH - Bosnia and HerzegovinaDSE DaDNS nije startao/la utrku
1183ŠamacBojanMuški M40Šamac BIH - Bosnia and HerzegovinaIND DaFIN završio/la utrku
1182StefanovićMarijoMuški M35Šamac BIH - Bosnia and HerzegovinaIND DaFIN završio/la utrku
LugonjaEdvinMuški MU23Gračanica BIH - Bosnia and HerzegovinaAk ZenicaREG prijavljen/a
934RadićPeroMuški M40Odžak BIH - Bosnia and HerzegovinaRAK "PODVUČIJAK" DaFIN završio/la utrku
DujmušićJankoMuški MSŠamac BIH - Bosnia and HerzegovinaIndividualacREG prijavljen/a
StojakovićRadislavMuški M45 BIH - Bosnia and HerzegovinaRekreativni trkački klub DobojREG prijavljen/a
883OršolićIvanaŽenski ŽSOrašje BIH - Bosnia and HerzegovinaIndividualno DaFIN završio/la utrku
RisovicMomciloMuški M45Banja Luka BIH - Bosnia and HerzegovinaRMC TRIATLON KLUB BANJA LUKAREG prijavljen/a