AK Slavonija-Žito

2. Baranjski Ferivi polumaraton - utrka građana 6 km

23.09.2017. 11:30 23.09.2017. 15:00
6 km

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati MUŠKARCI - kategorije ŽENE - kategorije

Rezultati - svi

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak :: Kat.
500Boris AbičićM Dravski Alasi CROBIB
 
501Zrinka AntolovićŽ Inchoo Running Team CROBIB
 
502Ana AzenićŽ Ind CROBIB
 
503Ana BajivićŽ - CROBIB
 
504Ivan BartolovićM Triatlon klub Tri-Tim CROBIB
 
505Nina BaumŽ IND CROBIB
 
506Antonija BedenikovićŽ ind CROBIB
 
507Aleksandar BenčićM individualac CROBIB
 
508Miroslav BenkovićM IND CROBIB
 
509Julijana BenotićŽ IND CROBIB
 
510Marin BilandžićM Individualac CROBIB
 
511Žana BilandžićŽ ind CROBIB
 
512Tomislav BilićM Inchoo Running Team CROBIB
 
513Darija BirticŽ Udruga Zdravo trčanje CROBIB
 
514Dorotea BlagusŽ IND CROBIB
 
515Damir BlaževićM IND CROBIB
 
516Davor BurjaM IND CROBIB
 
517Biljana CrevarŽ IND CROBIB
 
518Ivana De Marchi HrupačkiŽ IND CROBIB
 
519Hrvoje DragovanM Maraton klub Sokol CROBIB
 
520Matej ĐakovićM Inchoo Running Team CROBIB
 
521Mihaela ĐurasovićŽ / CROBIB
 
522Ivona FeljaŽ - CROBIB
 
523Anita GinderŽ IND CROBIB
 
524Doris GlumacŽ IND CROBIB
 
525Dejan GoljevačkiM AK Flash Gordon CROBIB
 
526Marina GrgićŽ IND CROBIB
 
527Anastazija HallaiŽ Ak Apatin SRBBIB
 
528Marina HercegŽ IND CROBIB
 
529Stjepan HorvatM IND CROBIB
 
530Suzana HRŽENJAK DragovanŽ Maraton klub Sokol CROBIB
 
531Dinko HuisM Dravski Alasi CROBIB
 
532Vesna HustićŽ Škola trčanja slavonski brod CROBIB
 
533Martina IvankovicŽ IND CROBIB
 
534Luka IvkovićM MK Hrvatski Sokol CROBIB
 
535Dražen JamanM Jaman Runners CROBIB
 
536Šimun Petar JamanM Jaman Runners CROBIB
 
537ROMANA JANJANINŽ GRAĐANKA CROBIB
 
538Vedran JesenovićM IND CROBIB
 
539Nada JovanovićŽ IND CROBIB
 
540Ines JozićŽ Saucony škola trčanja CROBIB
 
541Daniela KanisŽ Individualac CROBIB
 
542Marko KapularM IND CROBIB
 
543MIRELA KARAPETRIĆŽ ind CROBIB
 
544Nikolina KladarićŽ IND CROBIB
 
545Gordana Knežević VranjkovićŽ UZT CROBIB
 
546Biljana KumerŽ IND CROBIB
 
547Ksenija Lacković-AmbrušŽ Škola trčanja Hrvatski Sokol CROBIB
 
548Marina LozićŽ Građanin CROBIB
 
549Vitomir LučićM IND CROBIB
 
550Sandra MarijanovićŽ - CROBIB
 
551Marin MedvedM IND CROBIB
 
552Sanja MiđićŽ IND CROBIB
 
553Hrvoje MilakovićM Amater CROBIB
 
554Gordana MilićŽ IND CROBIB
 
555Ljiljana ModrićŽ IND CROBIB
 
556Nenad NačaM Individualac CROBIB
 
557Ana Nemet ĐurđevićŽ Bez kluba/škole/tima CROBIB
 
558Ivana PajićŽ Ind CROBIB
 
559Tea PajićŽ AK Slavonija Žito Osijek CROBIB
 
560Sanja PrusinaŽ IND CROBIB
 
561Mladen RistićM Inchoo Running Team CROBIB
 
562Filip RuškaM IND CROBIB
 
563TIN SAKAČM UTZ CROBIB
 
564Helena SakomanŽ Skola trčanja "Sokol" CROBIB
 
565Adam SkeledžijaM IND CROBIB
 
566Igor StojkovićM Ind CROBIB
 
567Denis StučkaM IND CROBIB
 
568Veronika StučkaŽ Individualac CROBIB
 
569Antonija ŠarićŽ IND CROBIB
 
570MARKO ŠIKIĆM INDIVIDUALAC CROBIB
 
571Miroslav ŠolićM / CROBIB
 
572Lidija ŠpeharŽ Individualac CROBIB
 
573Kristina Špoljarić JazvanacŽ Moslavina u pokretu ,Kutina CROBIB
 
574Darko ŠtrobiliusM Osobno CROBIB
 
575Vedrana Švedl BlažekaŽ IND CROBIB
 
576Dario TrampusM IND CROBIB
 
577Hrvoje TržićM IND CROBIB
 
578Marko VuletićM IND CROBIB
 
579Mario ZaperM Ind CROBIB
 
580Vlasta ŽivkovićŽ Ind CROBIB