GO2 Bjelovar

2. Fun Run Bjelovar - štafeta 4x2.5 km 21.09.2019. 18:00 21.09.2019. 20:00 10 km Više...

Prijave otvorene Prijave od 16.01.2019. 13:00 do 20.09.2019. 23:59 :: 19 prijavljeno, 18 plaćeno,

Prijavljeni natjecatelji :: 2. Fun Run Bjelovar - štafeta 4x2.5 km

Događaj - Javno Utrka Prijava na utrku Prijavljeni natjecatelji Rezultati

Kraj prijava: 20.09.2019. 23:59
(0 dana, 7 sati, 54 minuta)

Start: 21.09.2019. 18:00
(1 dana, 1 sati, 55 minuta)

Broj prijavljenih natjecatelja: 19
Broj uplaćenih startnina: 18

St. br.Naziv timaStartninaStatus
atletski klub bjelovar muški
1 Josip Prvonožac, CRO - Croatia
2 Armin Mašinović, CRO - Croatia
3 Stjepan Pokos, CRO - Croatia
4 Ivan LJubičić, CRO - Croatia
DaREG prijavljen/a
atletski klub bjelovar žene
1 Martina Pokos, CRO - Croatia
2 Mia Rakoci, CRO - Croatia
3 Lucija Jozić, CRO - Croatia
4 Dora Dent, CRO - Croatia
DaREG prijavljen/a
BREŽNI BEGAČI
1 Neven Horvat, CRO - Croatia
2 Marko Novak, CRO - Croatia
3 Miroslav Horvat, CRO - Croatia
4 Mario Horvat, CRO - Croatia
DaREG prijavljen/a
Drafske strele
1 Davor Konjević, CRO - Croatia
2 Jadranka Težački, CRO - Croatia
3 Darko Težački, CRO - Croatia
4 Branimir Kišak, CRO - Croatia
DaREG prijavljen/a
Fufe
1 Iva Kolobarić, CRO - Croatia
2 Ivan Sopek, CRO - Croatia
3 Barbara Fumić, CRO - Croatia
4 Tomislav Štos, CRO - Croatia
DaREG prijavljen/a
GODJI RUNNING TEAM
1 MIRKA TADIĆ, CRO - Croatia
2 MAJA ŽIBEK, CRO - Croatia
3 SANDRA HAJLING ANTONIJEVIĆ, CRO - Croatia
4 DARKO ANTONIJEVIĆ, CRO - Croatia
DaREG prijavljen/a
HAVE FUN
1 Marijana Roviscanec, CRO - Croatia
2 Tea Vodogazec, CRO - Croatia
3 Andrea Nims, CRO - Croatia
4 Sandra Pavlic, CRO - Croatia
DaREG prijavljen/a
Milac i prijatelji
1 Dražen Milaković, CRO - Croatia
2 Goran Milaković, CRO - Croatia
3 Saša Ćurčić, CRO - Croatia
4 Tomislav Flinta, CRO - Croatia
DaREG prijavljen/a
MM
1 Lidija Barisic, CRO - Croatia
2 Dunja Dijmovic, CRO - Croatia
3 Vesna Mrazovac, CRO - Croatia
4 Ivan Markovic, CRO - Croatia
DaREG prijavljen/a
Nikoline Ždralice -- GO2 Bjelovar
1 Branka Bakić, CRO - Croatia
2 Ivana Drmić, CRO - Croatia
3 Ivana Cerović, CRO - Croatia
4 Marijana Dragičević, CRO - Croatia
DaREG prijavljen/a
Nikolini jahači :) -- GO2 Bjelovar
1 Davor Sušak, CRO - Croatia
2 Dalibor Babec, CRO - Croatia
3 Damir Malčić, CRO - Croatia
4 Boris Adamec, CRO - Croatia
DaREG prijavljen/a
PloChallenge Ploče
1 Maja Erak, CRO - Croatia
2 Mislav Erak, CRO - Croatia
3 Grgur Erak, CRO - Croatia
4 Marin Španić, CRO - Croatia
DaREG prijavljen/a
RIBAREVA DRUŽBA
1 Ognjen Vuković, CRO - Croatia
2 Mario Kovač, CRO - Croatia
3 Loni Gjergjaj, CRO - Croatia
4 Ivan Nikolić, CRO - Croatia
DaREG prijavljen/a
Sofascore
1 Jurij Kos, CRO - Croatia
2 Nenad Mijatovic, CRO - Croatia
3 Matija Šekrst, CRO - Croatia
4 Lovro Vidović, CRO - Croatia
DaREG prijavljen/a
Speedy Gonzales
1 Damir Dončević, CRO - Croatia
2 Martina Bereš, CRO - Croatia
3 Armando Tribuson, CRO - Croatia
4 Mirko Lekić, CRO - Croatia
DaREG prijavljen/a
Team
1 Dino Kolovrat, CRO - Croatia
2 Vedran Halgaš, CRO - Croatia
3 Toni Starčević, CRO - Croatia
4 Ivan Mesarov, CRO - Croatia
DaREG prijavljen/a
Trio Duo
1 Matija Jurković, CRO - Croatia
2 Zoran Pajić, CRO - Croatia
3 Hrvoje Maretić, CRO - Croatia
4 Ivo Pintarić, CRO - Croatia
REG prijavljen/a
Veleučilište u Bjelovaru
1 Tomislav Adamović, CRO - Croatia
2 Ivan Sekovanić, CRO - Croatia
3 Igor Pažur, CRO - Croatia
4 Ivan Ćurić, CRO - Croatia
DaREG prijavljen/a
Vita Olimpica
1 Ivana Pavlović, CRO - Croatia
2 Ema Vujnović, CRO - Croatia
3 Anita Grunhut, CRO - Croatia
4 Anita Supančić, CRO - Croatia
DaREG prijavljen/a