Cross liga Čevo

Maškare na Čevu - 2. kolo (zimsko) 7. cross lige "Godišnja doba na Čevu"

23.02.2020. 09:30 23.02.2020. 15:00
2,019 km 330 m

Utrka Prijava na utrku Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati MUŠKARCI - kategorije ŽENE - kategorije

Rezultati - svi

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak :: Kat.
1Josip LackovićM AK Varaždin CROBIB
 
2Vladimir SlunjskiM AK Varaždin CROBIB
 
3Krunoslav BorovecM TK Marathon 95 CROBIB
 
4Krešo SmoljanM TK Marathon 95 CROBIB
 
5Stjepan KošćakM IND CROBIB
 
6Dalibor HorvatM AK Međimurje CROBIB
 
7Marko MrazekM IND CROBIB
 
8Marcel LabašM AK Varaždin CROBIB
 
9Marijan HuzjakM AK Varaždin CROBIB
 
10Ivica SlunjskiM AK Varaždin CROBIB
 
11Nikola StepanM AK Varaždin CROBIB
 
12Valentina BelovićŽ AK Varaždin CROBIB
 
13Alenka HorvatŽ AK Varaždin CROBIB
 
14Ivana ŠumečkiŽ AK Varaždin CROBIB
 
15Ella BogdanovićŽ AK Sloboda Varaždin CROBIB
 
16Jasna ŽibregŽ AK Varaždin CROBIB
 
17Mirjana ZidarićŽ AK Varaždin CROBIB
 
18Marina ObelićŽ AK Varaždin CROBIB
 
19Igor GoričanecM AK Varaždin CROBIB
 
20Karmenka HuzjakŽ AK Varaždin CROBIB
 
21Suzana Varadin - KalajdžijaŽ TK Marathon 95 CROBIB
 
22Nebojša KalajdžijaM TK Marathon 95 CROBIB
 
23Sanja HrašćanecŽ AK Varaždin CROBIB
 
24Marinko KušterM ŠRD Štuka CROBIB
 
25Dino KalamariM AK Varaždin CROBIB
 
26Robert ŽibregM AK Varaždin CROBIB
 
27Davor VidačekM AK Varaždin CROBIB
 
28Vanja CanjugaM AK Varaždin CROBIB
 
29Krešimir HorvatM AK Varaždin CROBIB
 
30Tihomir BogomolecM AK Varaždin CROBIB
 
31Mato MeštrićM AK Varaždin CROBIB
 
32Tihomir CenkoM AK Varaždin CROBIB
 
33Joso PericaM AK Varaždin CROBIB
 
34Dina AndroićŽ AK Varaždin CROBIB
 
35Vladimir KirchbaumM AK Varaždin CROBIB
 
36Marko TopolnjakM AK Varaždin CROBIB
 
37Igor GolecM AK Varaždin CROBIB
 
38Jelena HorvatŽ AK Varaždin CROBIB
 
39Jasmin NikšićM IND CROBIB
 
40Franjo PijanecM AK Varaždin CROBIB
 
41Sanja KeretićŽ AK Varaždin CROBIB
 
42Zoran BogdanovićM AK Varaždin CROBIB
 
43Lovro LisjakM AK Varaždin CROBIB
 
44Emina JalšovecŽ AK Varaždin CROBIB
 
45Vlatka HorvatŽ AK Varaždin CROBIB
 
46Dejan PosavecM AK Varaždin CROBIB
 
47Zvonko ArtićM AK Varaždin CROBIB
 
48Ivana PetrinjakŽ AK Varaždin CROBIB
 
49Zlata AgićŽ AK Varaždin CROBIB
 
50Marina GodinićŽ AK Varaždin CROBIB
 
51Dinko SolićM AK Varaždin CROBIB
 
52Vanja BogdanovićŽ AK Varaždin CROBIB
 
53Josip JakopM TK Ivančica Ivanec CROBIB
 
54Stjepan IsterM AK Sloboda Varaždin CROBIB
 
55Karlo MeštrićM NK Čevo - Podevčevo CROBIB
 
56Teodor PichlerM HSV Klagenfurt CROBIB
 
57Stjepan ĐurasekM AK Gojanec CROBIB
 
58Aleksandar BrkušaninM KKK Varteks CROBIB
 
59Ivan OskorušM GK Vindija - Varaždin CROBIB
 
60Đuro TurkM IND CROBIB
 
61Srećko VrčekM AK Varaždin CROBIB
 
62Mario SurjakM TK Ivančica Ivanec CROBIB
 
63Vjekoslav VorihM TK Ivančica Ivanec CROBIB
 
64Dražen VrčekM TK Marathon 95 CROBIB
 
65Gordana VrčekŽ PD Bundek Mursko Središće CROBIB
 
66Darko PlehM AK Međimurje Čakovec CROBIB
 
67Tiha VrčekŽ AK Varaždin CROBIB
 
68Zlatko KatalenićM IND CROBIB
 
69Marijan MagićM IND CROBIB
 
70Branko LešćakM BUBE CROBIB
 
71Orhideja LešćakŽ IND CROBIB
 
72Rahela LešćakŽ IND CROBIB
 
73Ivan MazalM M-SAN - Zagreb CROBIB
 
74Ivan MilovecM IND CROBIB
 
75Sara SmoljanŽ IND CROBIB
 
76Filip MartinezM IND CROBIB
 
77Siniša JenkačM Gradonačelnik - Novi Marof CROBIB
 
78Lea MrakŽ TK Marathon 95 CROBIB
 
79Zvonko CenkoM IND CROBIB
 
80Nada CenkoŽ IND CROBIB
 
81Irena KošćakŽ IND CROBIB
 
82Tonka SmoljanŽ IND CROBIB
 
83Katja HuzjakŽ IND CROBIB
 
84Davorin HabunekM IND CROBIB
 
85Ana BunićŽ IND CROBIB
 
86Dragica MožicŽ IND CROBIB
 
87Petra Cenko - BunićŽ IND CROBIB
 
88Klara BunićŽ IND CROBIB
 
89Tomislav BunićM IND CROBIB
 
90Timotej KocenM BK Maraton Kreidler CROBIB
 
91Gordana Gaternik-ZgurićŽ MAK - Varaždin CROBIB
 
92Željko ZgurićM MAK - Varaždin CROBIB
 
94Nikola SlatinaM BK Maraton Kreidler CROBIB
 
95Josip MeštrićM BK Maraton Kreidler CROBIB
 
96Matija MeštrićM BK Maraton Kreidler CROBIB
 
97Habunek BaricaŽ IND CROBIB
 
98Matija HabunekM IND CROBIB
 
99Damir KuzminskiM AK Varaždin CROBIB
 
100Džeraldina KuzminskiŽ AK Varaždin CROBIB
 
101Damir FotakM CROBIB
 
102Jurica PlantakM IND CROBIB
 
103Habunek VladoM IND CROBIB
 
104Branimir ŠafranM BK Maraton Kreidler CROBIB