AK Plitvice

35. Plitvički maraton 2020. - Štafeta 4 člana 15.11.2020. 09:00 15.11.2020. 13:30 42,195 km Više...

Prijave otvorene Prijave od 02.08.2020. 15:00 do 30.10.2020. 23:59 :: 16 prijavljeno, 10 plaćeno,

Prijavljeni natjecatelji :: 35. Plitvički maraton 2020. - Štafeta 4 člana

Događaj - Javno Utrka Prijava na utrku Prijavljeni natjecatelji Rezultati

Kraj prijava: 30.10.2020. 23:59
(2 dana, 20 sati, 24 minuta)

Start: 15.11.2020. 09:00
(18 dana, 5 sati, 25 minuta)

Broj prijavljenih natjecatelja: 16
Broj uplaćenih startnina: 10

St. br.Naziv timaStartninaStatus
-Smile, baby, smile
1 Blanka Weber, Karlovac, CRO - Croatia, RaN 047
2 Aleksandra Šneler, Karlovac, CRO - Croatia, RaN 047
3 Ana Grubješić, Karlovac, CRO - Croatia, RaN 047
4 Vlatka Fink Radaković, Karlovac, CRO - Croatia, RaN 047
DaREG prijavljen/a
4 Non Blondes
1 Tatjana G Đurđević, Zagreb, CRO - Croatia, AK Maksimir
2 Elvira Stanić Grgurević, Zagreb, CRO - Croatia, Ind
3 Jadranka Knežević, Zagreb, CRO - Croatia, Adidas Runners
4 Tatjana Škrlec, Zagreb, CRO - Croatia, AK Sisak
DaREG prijavljen/a
Ak Forca Gastro grupa
1 Petra Kos, Zagreb, CRO - Croatia, Ak Forca
2 Zlatko Bogdan, Osijek, CRO - Croatia, Ak Forca
3 Drago Gradiscaj, Zagreb, CRO - Croatia, Ak Forca
4 Marijana Barisic, Zagreb, CRO - Croatia, Ak Forca
REG prijavljen/a
AK-IMOTSKI
1 Tomislav Brečić, Imotski, CRO - Croatia, AK-IMOTSKI
2 Josip Barać, Široki Brijeg, BIH - Bosnia and Herzegovina, AK-Imotski
3 Anđela Barać, Imotski, CRO - Croatia, AK-IMOTSKI
4 Marijana Brecic, IMOTSKI, CRO - Croatia, AK-IMOTSKI
DaREG prijavljen/a
Blondes have more fun
1 ENA HUSANOVIĆ, ZAGREB, CRO - Croatia, AKADEMIJA TRČANJA SLAVKO PETROVIĆ
2 DINA HUSANOVIĆ, ZAGREB, CRO - Croatia, AKADEMIJA TRČANJA SLAVKO PETROVIĆ
3 JELENA KOBASIĆ, ZAGREB, CRO - Croatia, AKADEMIJA TRČANJA SLAVKO PETROVIĆ
4 NATAŠA ANTIĆ, ZAGREB, CRO - Croatia, AKADEMIJA TRČANJA SLAVKO PETROVIĆ
DaREG prijavljen/a
Gutači prašine
1 Emil Tomašević, Ploče, CRO - Croatia
2 Nikola Oršulić, Komin, CRO - Croatia
3 Petar Volarević, Metković, CRO - Croatia
4 Tomislav Krilić, Ploče, CRO - Croatia
REG prijavljen/a
Idemo? Aj uplati...
1 Ana Vundać, Rijeka, CRO - Croatia, Torpedo Runners
2 Marcella Vidmar, Viškovo, CRO - Croatia, Torpedo Runners
3 Ivana Morić, Rijeka, CRO - Croatia, Torpedo Runners
4 Mia Černivec, Rijeka, CRO - Croatia, Torpedo Runners
DaREG prijavljen/a
Jurski park
1 Šarolta Pinter, Zagreb, CRO - Croatia, IND
2 Krešimir Kudoić, Zagreb, CRO - Croatia, IND
3 Vjeran Rožić, Petrijanec, CRO - Croatia, IND
4 Robert Meić, Zagreb, CRO - Croatia, IND
DaREG prijavljen/a
Lady Di's Quartette
1 Dijana Butorac, Gospic, CRO - Croatia, Ak Velebit 2001
2 Klara Prpić, Gospić, CRO - Croatia, Ak Velebit 2001
3 Marija Pađen, Gospić, CRO - Croatia, Ak Velebit 2001
4 Marija Frković, Gospić, CRO - Croatia, Ak Velebit 2001
REG prijavljen/a
MK MARJAN
1 BOGDAN KLARIĆ, SPLIT, CRO - Croatia, MK MARJAN
2 ALEN BULIĆ, SPLIT, CRO - Croatia, MK MARJAN
3 GORAN GOGIĆ, SOLIN, CRO - Croatia, MK MARJAN
4 VINKO KODŽOMAN, SINJ, CRO - Croatia, MK MARJAN
REG prijavljen/a
Oldies But Goldies
1 Mirela Olujić, Zagreb, CRO - Croatia, AK Perpetuum mobile
2 Robert Lokar, Zagreb, CRO - Croatia, AK Perpetuum mobile
3 Đurđa Kerić, Zagreb, CRO - Croatia, AK Perpetuum mobile
4 Damir Kragić, Zagreb, CRO - Croatia, AK Perpetuum mobile
DaREG prijavljen/a
Pfizer 1
1 Marta Puljek, Zagreb, CRO - Croatia, Pfizer
2 Dario Glusac, Zagreb, CRO - Croatia, Pfizer
3 Željka Pavlić, Zagreb, CRO - Croatia, Pfizer
4 Dijana Čućek, Zagreb, CRO - Croatia, Pfizer
REG prijavljen/a
Pfizer 2
1 Ana Škrlin, Zagreb, CRO - Croatia, Pfizer
2 Tea Hadari, Zagreb, CRO - Croatia, Pfizer
3 Ana Marija Kašaj, Zagreb, CRO - Croatia, Pfizer
4 Vladimir Lukačević, Zagreb, CRO - Croatia, Pfizer
REG prijavljen/a
Renegades
1 Vesna Goričan, Jesenice, SLO - Slovenia, Tečemo z nasmehom Klemen Dolenc
2 Goran Miličić Eržen, Radovljica, SLO - Slovenia, Tečemo z nasmehom Klemen Dolenc
3 Barbara Miličić Eržen, Radovljica, SLO - Slovenia, Tečemo z nasmehom Klemen Dolenc
4 Blaž Jasnič, Jesenice, SLO - Slovenia, Tečemo z nasmehom Klemen Dolenc
DaREG prijavljen/a
VUJEC RUNNING TEAM YANG
1 Valentina Lovriček, Koprivnica, CRO - Croatia, Vujec running team
2 Andrea Pandurić, Koprivnica, CRO - Croatia, Vujec running team
3 Marta Šimunić, Koprivnica, CRO - Croatia, Vujec running team
4 Marko Martinčić, Koprivnica, CRO - Croatia, Vujec running team
DaREG prijavljen/a
VUJEC RUNNING TEAM YING
1 Dragana Osman Ivanović, Koprivnica, CRO - Croatia, Vujec running team
2 Dragana Danjko, Varaždin, CRO - Croatia, Vujec running team
3 Antun Patrčević, Zagreb, CRO - Croatia, Vujec running team
4 Luka Martinčić, Koprivnica, CRO - Croatia, Vujec running team
DaREG prijavljen/a