Pokret odmora

Lošinj Trail 2020 GREEN 8 km

31.10.2020. 10:10 31.10.2020. 17:00
8 km 200 m 200 m

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati

Rezultati - svi

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak
1Zorana AndrićŽ Zagreb runners CROBIB
 
2Maja Bakić KardošŽ CROBIB
 
3Dina BečićŽ IND CROBIB
 
4Sanja BegićŽ SRK Rika CROBIB
 
6Sandra Bergant VidakovićŽ OK Kapela CROBIB
 
9Isabela BonyajŽ solo CROBIB
 
10Anja BrebricŽ IND CROBIB
 
11Kresimir BrebricM IND CROBIB
 
12Marta BrebricŽ IND CROBIB
 
13Leni BrečevićM Ind CROBIB
 
14Tamara BrščićŽ DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
16Bojan BurnaćM Praćeni u stopu CROBIB
 
17Matija BurnaćM Praćeni u stopu CROBIB
 
18Ema BušljetaŽ IND CROBIB
 
19Ivan BušljetaŽ IND CROBIB
 
20Vito BušljetaM IND CROBIB
 
21Suzana ChiavalonŽ Ind CROBIB
 
22Lana CvitanŽ IND CROBIB
 
23Ivan ČekolM CROBIB
 
24Katja ČekolŽ CROBIB
 
25Zorana ČekolŽ CROBIB
 
28Petra Čorko LukićŽ Run.hr CROBIB
 
31Monica DerocchiŽ DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
32Paolo DerocchiM DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
33Sanja DerocchiŽ DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
34Tatjana GmajnićŽ CROBIB
 
35Andrea DobrovićM SRK Alba CROBIB
 
38Sandra Domijanić DravecŽ SRK Puls CROBIB
 
42Viktor DravecM TK Pula CROBIB
 
43Lucija DrobacŽ IND CROBIB
 
45Adriana FerlettaŽ individual CROBIB
 
46Grga FernežirM OK Japetić CROBIB
 
47Marijana FernežirŽ ind CROBIB
 
48Dragan FrlanM CROBIB
 
49Lucija FrlanŽ CROBIB
 
50Lada Gabela ŠeperićŽ Ak Sljeme CROBIB
 
51Jelena GaćinaŽ DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
52Željka GrabovacŽ Ultramaraton klub Mazator CROBIB
 
53Simon GrbacM CROBIB
 
54Vesna GrbacŽ CROBIB
 
55Goranka Grbić BrečevićŽ Srk Alba CROBIB
 
56Snježana Gregurec BurnaćŽ Praćeni u stopu CROBIB
 
57Kristina GrgorovićŽ DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
58Anuška Gržinić DobrovićŽ SRK Alba CROBIB
 
59Sanja GuzićŽ Krav Maga Zadar CROBIB
 
60Ivan GverićM OK Kapela CROBIB
 
61Maja GverićŽ OK Kapela CROBIB
 
63Zara HorjanŽ IND CROBIB
 
64Vedran HorvatekM Zagorje adventure team CROBIB
 
65Danijela HrabrićŽ CROBIB
 
66Adriana HrnjkašŽ IND CROBIB
 
67Domagoj HrnjkašM IND CROBIB
 
68Franko HrnjkašM IND CROBIB
 
69Lukas HrnjkašM IND CROBIB
 
70Helena HrvatinŽ SRK Running Fox CROBIB
 
71Veljko JanjićM DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
72Denis JazbinšekM SLOBIB
 
73Maria Mina JedrejčićŽ TK Pula CROBIB
 
75Ma. Dessirie KalinskiŽ IND CROBIB
 
76Margaret Louisa KalinskiŽ IND CROBIB
 
77Oliver Gabriel KalinskiM IND CROBIB
 
78Vladimir KalinskiM IND CROBIB
 
79Emanuel KardošM CROBIB
 
80Mate KARDOŠM CROBIB
 
81Viktorija KardošŽ CROBIB
 
82Mirjam KasapovićŽ IND CROBIB
 
83Goran KešmerM DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
84Ivana KinkelaŽ Torpedo runners CROBIB
 
85Marina KiracŽ DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
86Boško KneževićM Torpedo runners CROBIB
 
87Monika KovaljeskoŽ Trail Running Croatia CROBIB
 
88ŽARKO KRNJAIĆM IND CROBIB
 
91Samira KULENOVICŽ Vjezbaona. CROBIB
 
93Vanja LovrićŽ CROBIB
 
94Ninela Lukavica UdiljakŽ IND CROBIB
 
95Sandra LukićŽ Fasta Pasta CROBIB
 
96Darko MajdenićM SRK Baraber CROBIB
 
97Jan MajdenićM SRK Baraber CROBIB
 
101Jasmina MandićŽ DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
104Antonija MarusicŽ CROBIB
 
105Juraj MarusicM CROBIB
 
106Katarina MarusicŽ CROBIB
 
107Nera MarusicŽ CROBIB
 
108Zlatko MarusicM CROBIB
 
109Lana MarušićŽ Zagorje adventure team CROBIB
 
111Tena MatolicŽ IND CROBIB
 
112Andreas MihaljinecM CROBIB
 
113Branka MihaljinecŽ CROBIB
 
114Marko MilićM CROBIB
 
115Tamara MilićŽ CROBIB
 
117Anna MrzljakŽ IND CROBIB
 
118Tia MustaćŽ Ind CROBIB
 
119Željka NemanićŽ IND CROBIB
 
120Božica Novosel-ŠomođiŽ IND CROBIB
 
122Dean PavlekovicM CROBIB
 
125Katarina PenavaŽ UMK Mazator CROBIB
 
126Frenki PerčićM SRK Rika CROBIB
 
127Maja PeretićŽ CROBIB
 
128Tina PerkovicŽ OŠLI CROBIB
 
129Filip PeternelM DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
130Lidija Petešić FrkaŽ CROBIB
 
131Indira PiccoŽ Running Fox CROBIB
 
132Nensi PijerovŽ CROBIB
 
133Viktor PijerovM OLIMPIK Umag CROBIB
 
134LINA POLJUGANŽ TRIATLON KLUB PULA CROBIB
 
139Ingrid PoropatŽ DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
140Mirna Puklin VucelićŽ IND CROBIB
 
141Anđelka RamljakŽ SRK Running Fox CROBIB
 
142Bastien RemansM BRT BELBIB
 
144Kristina SablićŽ Ind CROBIB
 
145Dora SeferovićŽ CROBIB
 
146Siniša SeferovićM SD Trickeri CROBIB
 
147Saša SekulićM CROBIB
 
150Zoran SokolM IND CROBIB
 
151Silvia Sošić KasapovićŽ IstRUN CROBIB
 
152Stefani SrebačićŽ IND CROBIB
 
153Julija SrebačićŽ IND CROBIB
 
154Katja SrebačićŽ / CROBIB
 
155Sofija SrebačićŽ IND CROBIB
 
156Sonja SrebačićŽ / CROBIB
 
157Paola SupancŽ TK Pula CROBIB
 
158Entoni ŠeperićM Ak Sljeme CROBIB
 
159Nina ŠestanovićŽ DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
160Petra ŠinkaŽ IND CROBIB
 
161Valentina ŠinkaŽ IND CROBIB
 
162Sidonija ŠkofićŽ Srk Rika CROBIB
 
165Željko ŠomođiM IND CROBIB
 
166Bojan ŠtefekM CROBIB
 
168Ivan ŠtokovicM Uvik kontra CROBIB
 
169Mojca Tavčar BenčićŽ DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
170Saša TrbovićM DSR RUN & FUN PULA CROBIB
 
171Vesna TriparŽ SRK Running Fox CROBIB
 
172Marijana TršićŽ Zadar CROBIB
 
173Vice TršićM Benje Zadar CROBIB
 
175Ivan UdiljakM IND CROBIB
 
176Marin UdiljakM IND CROBIB
 
177Maša UdiljakŽ IND CROBIB
 
178Ivana Varga HorjanŽ IND CROBIB
 
179Fabijan VidakovićM OK Kapela CROBIB
 
180Maja VidakovićŽ IND CROBIB
 
181Majda VidakovićŽ OK Kapela CROBIB
 
182Zvonko VidakovićM OK Kapela CROBIB
 
183Jelena VidulinŽ No CROBIB
 
184Nedeljko VlahovićM Hotel Bitoraj Fužine CROBIB
 
185Vesna Vlakančić-SurdićŽ SRK Samopozitiva Cres CROBIB
 
186Vedran VucelićM IND CROBIB
 
187Nada VujatovićŽ IND CROBIB
 
189Ida VuleticŽ CROBIB
 
190Danijela ŽagarŽ IND CROBIB
 
191Alenka Žavbi KunaverŽ SLOBIB
 
192Anja Žavbi KunaverŽ TSK Logatec SLOBIB
 
193Tea ZigantoŽ CROBIB
 
194Tina Ziganto BoltersteinŽ CROBIB
 
195Nenad GmajnićM CROBIB
 
196Nada ZubićŽ SRK Running Fox CROBIB
 
197Hrvoje Žugaj-CiferM Ind CROBIB
 
392Mirna VovkŽ Ultramaraton klub Mazator CROBIB