PD Željezničar Sarajevo

Vučko Trail 2024 - RED Race 60 km - 3 ITRA boda

22.06.2024. 08:00 22.06.2024. 23:59
61 km 3700 m 3700 m

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati

Rezultati - svi

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak
100Željko RadovićM SRBBIB
 
101Vasilij AbrosimovM PD Alma Mons Adventures SRBBIB
 
102Berin AlagicM BIHBIB
 
103Pavle AleksicM SRBBIB
 
104Alma AlijagićŽ BIHBIB
 
106Elmir AvdicM Elmir Avdic BIHBIB
 
107Lena BahatŽ AK Sljeme CROBIB
 
108Anel BasicM IND BIHBIB
 
109Luka BastašićM Tarahumare BIHBIB
 
111Eldin BećarM BIHBIB
 
112Maid BegicM BIHBIB
 
113Semir BehramM Velež Ultra Trail BIHBIB
 
114Tamás László BekeM ExtemeMan Club HUNBIB
 
115Fabian BenzM GERBIB
 
116Colin BertierM Team trail paris SRBBIB
 
117Sandra BijelićŽ BIHBIB
 
118Dejan BilićM Hpd Mosor Sikire CROBIB
 
119Arnes BiogradlijaM BIHBIB
 
121Sergei BorodinM Khromushkin Team SRBBIB
 
122Selma BrčićŽ P.D. Željezničar BIHBIB
 
123Ante BubićM HPD Kozjak - Dračari CROBIB
 
124Dijana ButoracŽ AK Velebit 2001 CROBIB
 
125Marijan ButoracM AK VELEBIT 2001 Jahači Apokalipse CROBIB
 
126Karmen Carev SmithŽ HPD Mosor Sikire CROBIB
 
127Edvin CelikM BIHBIB
 
128Franka CvetkoŽ Ztš CROBIB
 
129Vlado ČelanM CR 387 BIHBIB
 
130Sandro Čičin-ŠainM HPD Mosor - Sikire CROBIB
 
131Adi ĆesirM BIHBIB
 
132Dragana DanjkoŽ Ind CROBIB
 
133Danko DespotovićM Pljevlja MNEBIB
 
134Andrei Valentin DimulescuM KPMG ROUBIB
 
135Denis DžajićM Atletski klub “Svjetlost” BIHBIB
 
136Katarina DžuverovićŽ SRBBIB
 
137Pedro Henrique Faria de FreitasM KPMG Romania BRABIB
 
138Tomica GečekM SRD 315 Sjeverozapad CROBIB
 
139Damir GokovicM BIHBIB
 
140Ivan GverićM TTK Strka CROBIB
 
141Milan GvozdenM BIHBIB
 
142Emir HadzicM ARK Banovići BIHBIB
 
143Nedzad HalilovicM Atletski klub "Svjetlost" BIHBIB
 
144Faruk HujicM BIHBIB
 
145Aldin IbrisevicM MF grupa BIHBIB
 
146Teo IvanacM IND CROBIB
 
147Martin IvankovićM HPD BROTNJO BIHBIB
 
148Bojan JurkovićM Srd315 Sjeverozapad CROBIB
 
149Amir KadicM SWEBIB
 
150Amer KahvedzicM BIHBIB
 
151Krzysztof KapustaM FatShamerss POLBIB
 
152Ibrahim KaravdićM BIHBIB
 
153Irena KlindićŽ Lucia Kimani BIHBIB
 
154Gert KloostermanM NEDBIB
 
156Kemal KorjenićM BIHBIB
 
157Jasmin KrhanM BIHBIB
 
158Free FreeŽ BIHBIB
 
159Goran KrstićM BIHBIB
 
160Slaven KuzmićM Tarahumare BIHBIB
 
161Hana LacikovᎠCZEBIB
 
162Markéta LacikovᎠCZEBIB
 
163Amar LemešM SPJ BIHBIB
 
164Stipe LibrenjakM Cetina adventure CROBIB
 
165Darko LončarM DEČKI U PLAVOM - CAPITAL RUNNERS 387 BIHBIB
 
166Paul LoweM SWAP Running BIHBIB
 
167Marko MajstorovicM IND BIHBIB
 
168Nandino MaleševićM BURT / Butik Marjanovic BIHBIB
 
169Sead MasicM GERBIB
 
170Dusan MatarugaM Runners Choice Waterloo CANBIB
 
171Toni MaticM CROBIB
 
172Michal MatusiakM Rowery Malgoska POLBIB
 
173Elmir MehmedičevićM IND BIHBIB
 
174Alexandru MelinteM KPMG Romania ROUBIB
 
175Ana-Maria MelinteŽ ROUBIB
 
176Almir MilanovicM PD Željeznicar BIHBIB
 
177Željko MileusnićM PD Alma Mons Adventures SRBBIB
 
178Sinisa MilojevicM BIHBIB
 
179Dušan MrdovićM Trč Prč x Aber Xtreene Running Team SRBBIB
 
180Anela MuhtarevicŽ BIHBIB
 
181Ermin MujkicM Crown Sport Nutrition BIHBIB
 
182Mustafa MulahusejnovićM Ind BIHBIB
 
185Kazuki NakamuraM JPNBIB
 
186Mladen NedicM Tuzla Trail BIHBIB
 
187Rifat OmerovicM Tuzla Trail / PD Repište BIHBIB
 
188David PagonM Mat Boy Instalacije SLOBIB
 
189Zdravko PancicM Hero's RUN OCR Team BIHBIB
 
190Slaven PandžaM IND BIHBIB
 
191Siniša ParovićM IND CROBIB
 
192Aleksandr ParshinM MNEBIB
 
193Antun PatrčevićM AK Plitvice/Vujec running team CROBIB
 
194Dino PehlićM BIHBIB
 
195Ivan PenavićM Ak sljeme CROBIB
 
196Ivica PerićM HPD Prenj 1933 Mostar / SRC BIHBIB
 
197Toni PivcevicM CROBIB
 
198Adis PljevljakM ultrajvoSa 87 BIHBIB
 
199Eldin PljevljakM Mambe BIHBIB
 
200Ivan PodoprigoraM Whiskey Bravo HN Team RUSBIB
 
201Matej PoljanšekM Mat Boy Instalacije SLOBIB
 
202Mirsad PoričaninM BIHBIB
 
203Jozo ProjićM HPD Kozjak-Dračari CROBIB
 
204Midhat PuricM Škola trcanja Travnik BIHBIB
 
205Slavomir RadovanovicM SRBBIB
 
206Čedomir RadulovićM Tarahumare BIHBIB
 
207Velibor RadulovićM BIHBIB
 
208Edin RidžalM Vucko trail team BIHBIB
 
209Boris RilakM TRČ - Trail Runners of Čačak SRBBIB
 
210Darko RoginaM AK Sljeme CROBIB
 
211Andrea RubinŽ HPD Kozjak Dračari CROBIB
 
212Dastan SalehiM DENBIB
 
213Nermin SaracM SWEBIB
 
214Emir SarajlicM BIHBIB
 
215Adnan SejdićM BIHBIB
 
216Marija SekulovicŽ PSK Pobeda Beograd SRBBIB
 
217Elizaveta SilenkoŽ MNEBIB
 
218Emir SmajicM nope BIHBIB
 
219Ivo SoldoM Jojina družina(HPD Prenj 1933) BIHBIB
 
220Emir SpahićM BIHBIB
 
221Sara StanićŽ IND BIHBIB
 
222Kristijan ŠljivićM BIHBIB
 
223Mario ŠoštarićM TK Marathon 95 / SRD 315 Sjeverozapad CROBIB
 
224Srđan ŠtrkićM BIHBIB
 
225Danijel TadicM BIHBIB
 
226Danijela TešanovićŽ BLRC BIHBIB
 
227Aleksej TkachevM Tarabus SRBBIB
 
228Sandra TomićŽ IND BIHBIB
 
229Denis TopićM IND BIHBIB
 
230Fuad TrleM Bippers BIHBIB
 
231Karlo TrstenjakM SRD315 Sjeverozapad CROBIB
 
232Attila TuscherM KPMG HUNBIB
 
233Aleksandar TutićM Klub ljubitelja prirode Brčko BIHBIB
 
234Nedim UgarakM BIHBIB
 
235Bart Van Der NetM NEDBIB
 
236Roman van EijkM NEDBIB
 
237Gwen Van VelsorŽ USABIB
 
238Laszlo VargaM Futapest HUNBIB
 
239Jaimie VetM NEDBIB
 
241Nemanja VlaskiM Jahorina ultra trail BIHBIB
 
242Diana Voicu VoicuŽ KPMG ROUBIB
 
243Ivana Vrvilo BaučićŽ CROBIB
 
244Ognjen VučinićM PED Zimomor BIHBIB
 
245Radovan VuletićM PSD Magles SRBBIB
 
246Klok WillemM NEDBIB
 
247Nikita YolshinM MNEBIB
 
248Dragan ŽabićM Skakavac trail BIHBIB
 
249Mirza ZaimovicM BIHBIB
 
250Marijo ZakićM Karate klub Čelik Zenica BIHBIB
 
251Robert ZeljakM TTK Strka CROBIB
 
252Dejan ŽerajićM Jahorina ultra trail BIHBIB
 
253Jasmin ŽigićM VD Vogošća BIHBIB