Treking liga

Velebit Ultra Trail 2024 - Light / 7km / 350m+

15.06.2024. 09:00 15.06.2024. 11:30
7,5 km 350 m 350 m

Događaj - Javno Utrka Prijava na utrku Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati MUŠKARCI - kategorije ŽENE - kategorije

Rezultati - svi

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeKontrolne točkeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak :: Kat.
1069Ena AnočićŽ 4K CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
131Jan BandaloM SRK Baraber CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
130Zoran BandaloM SRK Baraber CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
9Martina BaturŽ City Power plate CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
33Jadran GojaM Privatno CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
6Edo HrabrovM IND CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
1068Lara KalivodaŽ 4K CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
137Patrik KalivodaM 4K CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
138Vjekoslav KalivodaM 4K CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
133Zvonimir KrznarićM SRK Baraber CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
1088Roko MagašM Biciklistički klub Zadar CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
1089Kristina MilinovicŽ N/A CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
189Ivan MišićM Sport team Mišić CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
188Milan MišićM Sport team Mišić CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
187Vladimir MišićM Sport team Mišić CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
76Mile PavičićM SRK BARABER CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
75Niko PavičićM SRK Baraber CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
32Karlo PerićM Privatno CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
30Lovre PerićM IND CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
31Luna PerićŽ Privatno CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
29Stipe PerićM IND CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
28Vedrana PerićŽ ŽVRK Zadar CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
172Vera PerićŽ IND CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
8Nika PodnarčukŽ AK Sljeme CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
12Dražen RadunićM IND CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
11Zrinka RadunićŽ IND CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
1066Anela ResanovićŽ - CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
1090Igor StaničićM N/A CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
10Mei SutlovicŽ AK Fortius CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
1087Danijel TadićM Klub atletskih veterana Zadar CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
14Igor TikvićM MIT CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
13Marija TikvićŽ MIT CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
195Jurica TothM xxx CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
16Frane UremM Ind CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
15Martina UremŽ ŠT Sebenico CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
17Sofija UremŽ Ind CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
116Timofei VdovetsM Äänekosken Urheilijat FINSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
7Roni VižintinM Ind CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
108Božica VlaisavljevićŽ Individualno CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
1067Silvana VojnovićŽ IND CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
1062Ivica oreškiM Ind CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01 
165Iva ĐakovacŽ Srk Baraber CROSTA
Start
15.06.2024. 09:00:01