GO2 Bjelovar

5km

15.06.2024. 16:00 15.06.2024. 18:00
5 km

Događaj - Javno Utrka Prijava na utrku Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati MUŠKARCI - kategorije ŽENE - kategorije

Rezultati - svi

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak :: Kat.
101Ana SubotičanecŽ Fox CROBIB
 
102Filip KovačM IND CROBIB
 
103Sanja ErcegŽ FOX CROBIB
 
104Tanja LovričekŽ FOX Bjelovar CROBIB
 
105Ivana SmiljanićŽ CROBIB
 
106Josipa IvanovićŽ FOX CROBIB
 
107Bojana MađeracŽ FOX CROBIB
 
108Milica TopicŽ FOX CROBIB
 
109Sanja TomićŽ FOX Bjelovar CROBIB
 
110Ana Dvornik PredenŽ FOX CROBIB
 
111MONIKA RELJIĆŽ FOX CROBIB
 
112Mario LukačinM Fox CROBIB
 
113SANELA TOLIĆ MEDAKŽ FOX CROBIB
 
114Saša PacadiŽ FOX CROBIB
 
115Goran OremovićM CROBIB
 
116Martina MarićŽ Level Fit Studio CROBIB
 
117Matej KatićM IND CROBIB
 
118Berić LukaM IND CROBIB
 
119Marko VidakM Ak Borik Bjelovar CROBIB
 
120Hrvoje MilerM Tim Raketa CROBIB
 
121Valentino MagdićM CROBIB
 
122Barbara FabičevićŽ Fox CROBIB
 
123Damir HruškarM IND CROBIB
 
124Sara ĐurđevićŽ CROBIB
 
125Ivana BlažinićŽ CROBIB
 
126Iva ŠpeharŽ IND CROBIB
 
127Krešimir KošutićM IND CROBIB
 
128Ivan SekovanićM Veleučilište u Bjelovaru CROBIB
 
129Marija ZlatićŽ Udruga Sparate Bjelovar CROBIB
 
130Margita Zlatić CrnkovićŽ Sparte Bjelovar CROBIB
 
131Jakov BorotaM IND CROBIB
 
132Vid BorotaM IND CROBIB
 
133Roman RajhM AK Borik CROBIB
 
134Bruno DolenčićM AK Borik BJ CROBIB
 
135Snežana FeletarŽ IND CROBIB
 
136Tina BazićŽ IND CROBIB
 
137Sanjin FeletarM IND CROBIB
 
138Tihomir FeletarM IND CROBIB
 
139Pablo StarekM IND CROBIB
 
140Ivana BazićŽ Individualno CROBIB
 
141Martin GregurićM Ak Borik CROBIB
 
142Antonio MamulaM Veleučilište u Bjelovaru CROBIB
 
143Gabrijela DubacŽ Veleučilište u Bjelovaru CROBIB
 
144Vanja Kovačević LadićŽ IND CROBIB
 
145Lana LalićŽ CROBIB
 
146Ivana LovrićŽ CROBIB
 
147Sanja RadočajŽ Taekwondo klub Fox CROBIB
 
148Karla Žufika ŠabićŽ CROBIB
 
149Kristijan ŠabićM CROBIB
 
150Goran ĐogolovićM Ak Sljeme CROBIB
 
151Filip StipčićM AK Sljeme CROBIB
 
152Marta BalenovićŽ CROBIB
 
153Petra NježićŽ CROBIB
 
154Paola TomanovskiŽ CROBIB
 
155Petra ŠolajaŽ Fox CROBIB
 
156Tanja ĆurićŽ AK Borik CROBIB
 
157Marina ČulinaŽ AK Žumberak CROBIB
 
158Marko VujanovićM IND CROBIB
 
159Ivan KotarščakM - CROBIB
 
160Mario PahelM PAGMA CROBIB
 
161Mario KozićM Team Axess CROBIB
 
162Tomislav PotakM AK Bjelovar CROBIB
 
163Jonatan CarM Atletski klub Bjelovar CROBIB
 
164Boris HlupićM CROBIB
 
165Antonio SitekM Team Axess CROBIB
 
166Darko PlašćM OPG Plašć CROBIB
 
167Roko PlašćM CROBIB
 
168Ivana PlašćŽ OPG Plašć CROBIB
 
169Petar Cvetko VoćanecM CROBIB
 
170Danijel BajsićM AK Bjelovar CROBIB
 
171Bernarda Brletic JagusicŽ Club Fox CROBIB
 
172Zvonimir BobanM CROBIB
 
173Vesna KarnišŽ CROBIB
 
174Ivna MaričićŽ Tri Tim Osijek CROBIB
 
175Gabrijela MuhaŽ Maksimir Zsgreb CROBIB
 
176Dora SušakŽ AK Bjelovar CROBIB
 
177Vjekoslav ŠabarićM CROBIB
 
178Oliver Rođak IličićM AK Bjelovar CROBIB
 
179Sara DidačŽ CROBIB
 
180Mateo KuzmićM CROBIB
 
181Amalka LjubičićŽ Atletski blub Bjelovar CROBIB
 
182Elinor LjubičićŽ Atletski klub Bjelovar CROBIB
 
183Ivan LjubičićM Atletski klub Bjelovar CROBIB
 
184Ozana IvančanŽ IND CROBIB
 
185MARINA KROLOŽ IND CROBIB
 
186Goran RosandićM Ak Bjelovar CROBIB
 
187Dalibor PurkovicM AUTBIB
 
188Marko PurkovićM CROBIB
 
189Kristijan KatićM IND CROBIB
 
190Ksenija ZimetŽ CROBIB
 
191Ivan DrveniM AK Bjelovar CROBIB
 
192Karlo SaboM AK Bjelovar CROBIB
 
504Danijel SitarićM AK Borik CROBIB
 
505Jan UlovecM Veleučilište u Bjelovaru CROBIB