GO2 Bjelovar

Štafeta 4 x 2.5 km 15.06.2024. 16:00 15.06.2024. 18:00 10 km Više...

Prijave otvorene Prijave od 10.04.2024. 09:00 do 15.06.2024. 23:59 :: 24 prijavljeno, 23 plaćeno, 9 s brojem,

Prijavljeni natjecatelji :: Štafeta 4 x 2.5 km

Događaj - Javno Utrka Prijava na utrku Prijavljeni natjecatelji Rezultati

Kraj prijava: 15.06.2024. 23:59
(0 dana, 13 sati, 17 minuta)

Start: 15.06.2024. 16:00
(0 dana, 5 sati, 18 minuta)

Broj prijavljenih natjecatelja: 24
Broj uplaćenih startnina: 23
Broj natjecatelja s brojem: 9

St. br.Naziv timaStartninaStatus
3 mrzle&hidra
1 Dario Mesar, Muški, CRO - Croatia
2 Ivan Višak, Muški, CRO - Croatia
3 Željko Dubravec, Muški, CRO - Croatia
4 Antun Siročić, Muški, CRO - Croatia
DaREG prijavljen/a
AK Bjelovar
1 Ana Mišir, Ženski, CRO - Croatia, AK Bjelovar
2 Iva Šimić, Ženski, CRO - Croatia
3 Ivana Perković, Ženski, CRO - Croatia
4 Ivana Brajdić, Ženski, CRO - Croatia
DaREG prijavljen/a
8 BIB Ak Bjelovar
1 Goran Rosandić, Muški, CRO - Croatia, Ak Bjelovar
2 Jurica Vidak, Muški, CRO - Croatia, Ak Bjelovar
3 Dalibor Babec, Muški, CRO - Croatia, Ak Bjelovar
4 Ivan Drveni, Muški, CRO - Croatia, Ak Bjelovar
DaBIB dodijeljen startni broj
4 BIB Ak Borik - Generation X
1 Darko Vargić, Muški, CRO - Croatia, Ak Borik
2 Mirela Šarić Flinta, Ženski, CRO - Croatia, Ak Borik
3 Davorka Karlin Matešić, Ženski, CRO - Croatia, Ak Borik
4 Filip Vuković, Muški, CRO - Croatia, Ak Borik
DaBIB dodijeljen startni broj
2 BIB Ak Borik - Next Generation
1 Domagoj Suljić, Muški, CRO - Croatia, Ak Borik
2 Zara Vidak, Ženski, CRO - Croatia, Ak Borik
3 Ella Dolenčić, Ženski, CRO - Croatia, Ak Borik
4 Marin Bakić, Muški, CRO - Croatia, Ak Borik
DaBIB dodijeljen startni broj
3 BIB Ak Borik dečki
1 Roko Zelda, Muški, CRO - Croatia, Ak Borik
2 Filip Sučić, Muški, CRO - Croatia, Ak borik
3 Martin Gregurić, Muški, CRO - Croatia, Ak Borik
4 Ivan Čavić, Muški, CRO - Croatia, Ak Borik
DaBIB dodijeljen startni broj
AK KOPRIVNICA
1 Albert Rušak, Muški, CRO - Croatia, AK Koprivnica
2 Paulo Krunić, Muški, CRO - Croatia
3 Tara Rušak, Ženski, CRO - Croatia, AK Koprivnica
4 Dora Kovačić, Ženski, CRO - Croatia
DaREG prijavljen/a
AK Križevci Balerine
1 Sanja Novosel, Ženski, CRO - Croatia
2 Gordana Pintarić, Ženski, CRO - Croatia, AK Križevci
3 Silvia Novosel, Ženski, CRO - Croatia, AK Križevi
4 Marijana Švagelj, Ženski, CRO - Croatia, AK Križevci
DaREG prijavljen/a
AK Križevci Kauboji
1 Saša Brumen, Muški, CRO - Croatia, AK Križevci
2 Tomislav Bojko, Muški, CRO - Croatia, AK Križevci
3 Alen Lukinović, Muški, CRO - Croatia, AK Križevci
4 Tomislav Stručić, Muški, CRO - Croatia, AK Križevci
DaREG prijavljen/a
AK Križevci Kroseri
1 Sandro Novosel, Muški, CRO - Croatia, AK Križevci
2 Toni Jukica, Muški, CRO - Croatia, AK Križevci
3 Niko Gagro, Muški, CRO - Croatia, AK Križevci
4 Ognjen Mergon, Muški, CRO - Croatia, AK Križevci
DaREG prijavljen/a
FF5
1 Sara Dvojković, Ženski, CRO - Croatia
2 Iva Stanković, Ženski, CRO - Croatia
3 Ivan Grbaš, Muški, CRO - Croatia
4 Ivan Smok, Muški, CRO - Croatia
DaREG prijavljen/a
Flower Power
1 Andrija Majcan, Muški, CRO - Croatia
2 Juraj Matijević, Muški, CRO - Croatia
3 Josip Matijević, Muški, CRO - Croatia
4 Borna Majcan, Muški, CRO - Croatia
DaREG prijavljen/a
1 BIB HMG
1 Ivan Kuštić, Muški, CRO - Croatia, Harter MG
2 Mateo Poljak, Muški, CRO - Croatia, Harter MG
3 Luka Krišto, Muški, CRO - Croatia, Harter MG
4 Damir Galešić, Muški, CRO - Croatia, Harter MG
DaBIB dodijeljen startni broj
6 BIB HMGice
1 Mirjana Urh, Ženski, CRO - Croatia, HMG
2 Vedrana Kozić, Ženski, CRO - Croatia, HMG
3 Laura Remenar, Ženski, CRO - Croatia, HMG
4 Vlatka Pintera, Ženski, CRO - Croatia, HMG
DaBIB dodijeljen startni broj
Ljenjivci
1 Tomislav Cug, Muški, CRO - Croatia, Prirodni Pokret
2 Jure Krpina, Muški, CRO - Croatia, Prirodni Pokret
3 Jure Splivalo, Muški, CRO - Croatia, Prirodni Pokret
4 Toma Karađole, Muški, CRO - Croatia, Prirodni Pokret
DaREG prijavljen/a
Lojfer na D4
1 Renata Smojver, Ženski, CRO - Croatia, AK Križevci
2 Ana Topolovec, Ženski, CRO - Croatia, AK Križevci
3 Igor Pavlinić, Muški, CRO - Croatia, AK Križevci
4 Zvonimir Mesić, Muški, CRO - Croatia, AK Križevci
DaREG prijavljen/a
MIDA
1 Anđelina Galešić, Ženski, CRO - Croatia, AM Statera
2 Ivana Marijan, Ženski, CRO - Croatia, IND
3 Dominik Mehkek, Muški, CRO - Croatia, TK Đurđevac
4 Miroslav Mikulić, Muški, CRO - Croatia, AK Borik
REG prijavljen/a
10 BIB Mlohavi inćuni
1 Marko Večerić, Muški, CRO - Croatia
2 Lucija Večerić, Ženski, CRO - Croatia
3 Emilija Kovačević, Ženski, CRO - Croatia
4 Nenad Kovačević, Muški, CRO - Croatia
DaBIB dodijeljen startni broj
OPG Jaković Marijo
1 Verona Čurić, Ženski, CRO - Croatia, IND
2 Damir Herčeki, Muški, CRO - Croatia, IND
3 Lucija Čurić, Ženski, CRO - Croatia, IND
4 Danko Vasić, Muški, CRO - Croatia, IND
DaREG prijavljen/a
7 BIB RADI NOGICAMA
1 Barbara Pangerčić, Ženski, CRO - Croatia
2 Javor Pangerčić, Muški, CRO - Croatia
3 Nikolina Dombović, Ženski, CRO - Croatia
4 Dalibor Dombović, Muški, CRO - Croatia
DaBIB dodijeljen startni broj
Sarin tim
1 Dejan Zec, Muški, CRO - Croatia, Ind
2 Anita Komljenovic Zec, Ženski, CRO - Croatia, Ind
3 Klara Pavic, Ženski, CRO - Croatia, Ind
4 Filip Komljenovic, Muški, CRO - Croatia, Ind
DaREG prijavljen/a
SAVEZ ŠŠD BBŽ
1 DRAŽEN MILAKOVIĆ, Muški, CRO - Croatia, SAVEZ ŠŠD BBŽ
2 TOMISLAV FLINTA, Muški, CRO - Croatia, SAVEZ ŠŠD BBŽ
3 GORAN MILAKOVIĆ, Muški, CRO - Croatia, SAVEZ ŠŠD BBŽ
4 SAŠA ĆURČIĆ, Muški, CRO - Croatia, SAVEZ ŠŠD BBŽ
DaREG prijavljen/a
Serengeti Tim
1 Zoran Šljivić, Muški, CRO - Croatia, Serengeti Tim
2 Dubravko Martinić, Muški, CRO - Croatia, Serengeti Tim
3 Dalibor Pleskalt, Muški, CRO - Croatia, Serengeti Tim
4 Ilija Leko, Muški, CRO - Croatia
DaREG prijavljen/a
5 BIB Ultrašice
1 Nataša Bahat, Ženski, CRO - Croatia, AK Sljeme
2 Emanuela Zorić, Ženski, CRO - Croatia, AK Sljeme
3 Monika Ojdanić, Ženski, CRO - Croatia, AK Sljeme
4 Lena Bahat, Ženski, CRO - Croatia, AK Sljeme
DaBIB dodijeljen startni broj