ZSU Grada Otočca

9.GACKA RUN HALF&5KM- POLUMARATON

16.06.2024. 09:00 16.06.2024. 12:00
21,672 km

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati

Rezultati - svi

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak
1Josip DujmovićM Sportski klub OtočacBIB
 
2Kristina AgatićŽ UMK MazatorBIB
 
3Siniša AntončićM MMTreningBIB
 
4Ivan Bajic LusticaM Mk Festina LenteBIB
 
5Ivana BilićŽ INDBIB
 
6Vana Bobić PrižmićŽ Ground SplitBIB
 
7Oliver BosnićM MK Festina LenteBIB
 
8Sandra BosnićŽ MK Festina LenteBIB
 
9Vito BudimirM TKM MatuljiBIB
 
10Ivan BulićM Ak MaksimirBIB
 
11Željko BuraM Maraton klub Hrvatski sokolBIB
 
12Boris CvitkovicM NnBIB
 
13Igor ČakmazovićM UMK MAZATORBIB
 
14Danijela ČernićŽ Maraton klub Hrvatski sokolBIB
 
15Marjan DelićM INDBIB
 
16Nataša Fugošić LenazŽ IndBIB
 
17Karmen GalacŽ DŠR PrvakBIB
 
18Luka GjajićM Maraton klub Hrvatski sokolBIB
 
19srdan gvozdenovicM indBIB
 
20MIRSO HODŽIĆM Omega Running TeamBIB
 
21Franjo IlekovićM AK ŠibenikBIB
 
22Larisa Ivošević LipošćakŽ -BIB
 
23Josip JuriljM INDBIB
 
24Dražen KaužljarM JAK Jasenovački atletski klubBIB
 
25Silvana KljufasŽ UMK MazatorBIB
 
26Miro KrajtnerM Maraton klub Hrvatski sokolBIB
 
27Katarina Kralj KrekovićŽ Nu3SportBIB
 
28Krste LatinM MK FESTINA LENTEBIB
 
29Iva LednickiŽ AK Martin Dugo SeloBIB
 
30Dino LenazM INDBIB
 
31Nika LenazŽ IndBIB
 
32Robert LipošćakM OGTTBIB
 
33Marijan MalčevićM Maraton klub Velika GoricaBIB
 
34Josip MartinovićM Maraton klub Velika GoricaBIB
 
35Neven MatijašM ak martin dugo seloBIB
 
36Robert MatasićM Sportski klub OtočacBIB
 
38Dragan NarančićM Sportski klub otočacBIB
 
39Goran NarančićM Sportski klub otočacBIB
 
40Mladen NovotnyM UMK MazatorBIB
 
41KARMEN PAŠKVALIĆŽ AK FITBIB
 
42Katica PetrlićŽ Sportski klub OtočacBIB
 
43Boris PlišićM individualBIB
 
44Sabina SlapnikŽ KAŠBIB
 
45Tadej SlapnikM KAŠBIB
 
46Marko SušićM DŠR PrvakBIB
 
47Jerko ŠarićM MK Festina LenteBIB
 
48Bojan ŠebrekM Ak Sljeme/Nova TvBIB
 
49Ana ŠimićŽ Ak SljemeBIB
 
50Bruno ŠimićM AK SljemeBIB
 
51Srđana ŠkaričićŽ NijednaBIB
 
52Dario ŠpeharM A.K. PlitviceBIB
 
53ŻELJKO ŠPOLJARIĆM AK MARTIN DUGO SELOBIB
 
54Darko ŠtrobiliusM AK FITBIB
 
55Ružica VidovićŽ Ak Martin Dugo SeloBIB
 
56Jasminka ZvonarŽ "Maraton klub" Velika GoricaBIB
 
57ANTE ŽIVKOVIĆM AK FIT ZAPREŠIĆBIB
 
58Tea FaberŽ AK FitBIB
 
59Radmila MaksimovićŽ AK ŠibenikBIB
 
60PETKO DRAKULIĆM AK PLITVICEBIB