Triatlon klub Zadar

UTRKA 5km

15.06.2024. 10:00 15.06.2024. 11:30
4,4 km

Događaj - Javno Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati

Rezultati - svi

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak
1 493Vid BegonjaM INDFIN
Cilj
15.06.2024. 10:14:2514:283:17 18,27M 1
2 421Neven ČorkoM AK Rudolf PerešinFIN
Cilj
15.06.2024. 10:14:2714:303:18 18,23M 2
3 475Tomáš ImrichM Banik PichoFIN
Cilj
15.06.2024. 10:16:5216:543:50 15,62M 3
4 405Peter BackorM Skialp klub KRIZNAFIN
Cilj
15.06.2024. 10:18:1018:124:08 14,51M 4
5 467Miro JamanM FIN
Cilj
15.06.2024. 10:18:5418:564:18 13,94M 5
6 417Gabriel KlarićM PrivlakaFIN
Cilj
15.06.2024. 10:19:1119:144:22 13,74M 6
7 466Saša KozeljŽ SK POHORJEFIN
Cilj
15.06.2024. 10:19:2019:234:24 13,63Ž 1
8 495Tomislav BenjakM Bk MaratonFIN
Cilj
15.06.2024. 10:19:2819:304:26 13,54M 7
9 408Stojan PetrovM FIN
Cilj
15.06.2024. 10:19:5719:594:33 13,21M 8
10 484Ivica BerdikM Atletski klub "Alojzije Stepinac"ZadarFIN
Cilj
15.06.2024. 10:20:0020:034:33 13,18M 9
11 496Gabriela BenjakŽ Oš Novi MarofFIN
Cilj
15.06.2024. 10:20:1120:144:36 13,06Ž 2
12 413Patrycja BohdanowiczŽ FIN
Cilj
15.06.2024. 10:20:1220:144:36 13,05Ž 3
13 494Nikolina DebeljakŽ Ak FitFIN
Cilj
15.06.2024. 10:20:1420:174:36 13,03Ž 4
14 488Martin MatakM Škola trcanja ZadarFIN
Cilj
15.06.2024. 10:20:1420:174:36 13,03M 10
15 479Filip ŠangoM FIN
Cilj
15.06.2024. 10:20:4420:474:43 12,71M 11
16 422Krešimir GrbićM FIN
Cilj
15.06.2024. 10:20:5020:534:45 12,65M 12
17 499Marin PetričićM Škola trčanja ZadarFIN
Cilj
15.06.2024. 10:21:1821:204:51 12,38M 13
18 498Jurica CarM Škola Trčanja ZadarFIN
Cilj
15.06.2024. 10:21:1921:224:51 12,37M 14
19 455ŽIGA IršičM SK POHORJEFIN
Cilj
15.06.2024. 10:21:3521:384:55 12,21M 15
20 402Toni GrdovicM INDFIN
Cilj
15.06.2024. 10:21:4721:504:58 12,10M 16
21 471Josip RogićM Škola trčanja ZadarFIN
Cilj
15.06.2024. 10:21:4821:514:58 12,09M 17
22 415Nediljko ŠarićM KK PrivlakaFIN
Cilj
15.06.2024. 10:21:5721:595:00 12,01M 18
23 489Igor RamovM Škola trčanja ZadarFIN
Cilj
15.06.2024. 10:22:0822:105:02 11,91M 19
24 476Sanja VlahovićŽ Škola trčanja ZadarFIN
Cilj
15.06.2024. 10:22:1322:155:03 11,87Ž 5
25 464Eva Kus AmbrožŽ SK POHORJEFIN
Cilj
15.06.2024. 10:22:1822:205:05 11,82Ž 6
26 485Roko BegonjaM FIN
Cilj
15.06.2024. 10:22:1822:215:05 11,82M 20
27 474Richard ValkoM FIN
Cilj
15.06.2024. 10:22:2622:295:06 11,75M 21
28 473Juraj FidermakM FIN
Cilj
15.06.2024. 10:22:3022:335:07 11,72M 22
29 451Maj TomšičM SK POHORJEFIN
Cilj
15.06.2024. 10:22:4122:435:10 11,62M 23
30 453Iztok TomšičM SK POHORJEFIN
Cilj
15.06.2024. 10:22:4622:495:11 11,58M 24
31 403Lidija RudićŽ INDFIN
Cilj
15.06.2024. 10:22:5222:555:12 11,53Ž 7
32 468Robert SkoblarM ŠKOLA TRČANJA ZADARFIN
Cilj
15.06.2024. 10:22:5722:595:13 11,49M 25
33 404Ivana ProtićŽ FIN
Cilj
15.06.2024. 10:23:0223:045:15 11,45Ž 8
34 497Šime BegonjaM FIN
Cilj
15.06.2024. 10:24:0024:025:28 10,98M 26
35 412Teo JanjčiM VirFIN
Cilj
15.06.2024. 10:24:1224:155:30 10,89M 27
36 477Stjepan SegarićM INDFIN
Cilj
15.06.2024. 10:24:3424:375:35 10,73M 28
37 478Robert ŠimićevM FIN
Cilj
15.06.2024. 10:24:3424:375:35 10,73M 29
38 420Korina BabaraŽ Triatlon klub ZadarFIN
Cilj
15.06.2024. 10:24:4224:455:37 10,67Ž 9
39 483Tomislava SkoblarŽ FIN
Cilj
15.06.2024. 10:24:5024:535:39 10,62Ž 10
40 470Valentina ZelenikaŽ FIN
Cilj
15.06.2024. 10:24:5024:535:39 10,62Ž 11
41 409Angela KocevaŽ FIN
Cilj
15.06.2024. 10:25:0625:085:43 10,50Ž 12
42 500Tina DubravicaŽ INDFIN
Cilj
15.06.2024. 10:25:0725:095:43 10,50Ž 13
43 458Val KozeljM SK POHORJEFIN
Cilj
15.06.2024. 10:25:4525:485:52 10,24M 30
44 459ADRIAN KozeljM SK POHORJEFIN
Cilj
15.06.2024. 10:25:5325:565:53 10,19M 31
45 410Roman ByrtusM Atletski klub “Alojzije Stepinac” ZadarFIN
Cilj
15.06.2024. 10:26:0226:055:55 10,13M 32
46 462Emina LatifićŽ SK POHORJEFIN
Cilj
15.06.2024. 10:26:0926:115:57 10,08Ž 14
47 401Edita GrdovicŽ INDFIN
Cilj
15.06.2024. 10:26:2626:296:01 9,97Ž 15
48 407Alexandra ZamiškovaŽ SlovačkaFIN
Cilj
15.06.2024. 10:26:2726:306:01 9,97Ž 16
49 463Zoja IndiharŽ SK POHORJEFIN
Cilj
15.06.2024. 10:26:4126:436:04 9,88Ž 17
50 456Vid KrstičM SK POHORJEFIN
Cilj
15.06.2024. 10:26:4226:456:05 9,88M 33
51 457Jure RakušaM SK POHORJEFIN
Cilj
15.06.2024. 10:26:4326:456:05 9,87M 34
52 491Ante BegonjaM FIN
Cilj
15.06.2024. 10:27:0927:126:11 9,71M 35
53 487Marija KurtaŽ rekreativacFIN
Cilj
15.06.2024. 10:27:2027:236:13 9,65Ž 18
54 472Niko KolanovićM FIN
Cilj
15.06.2024. 10:27:4227:446:18 9,52M 36
55 416Mia KolanovićŽ PrivlakaFIN
Cilj
15.06.2024. 10:28:4328:466:32 9,18Ž 19
56 400Antonela StagličićŽ Triatlon klub ZadarFIN
Cilj
15.06.2024. 10:28:4428:476:32 9,18Ž 20
57 454JAKA RakušaM SK POHORJEFIN
Cilj
15.06.2024. 10:29:3429:376:44 8,92M 37
58 480Franko BegonjaM FIN
Cilj
15.06.2024. 10:30:5330:567:02 8,54M 38
59 465Brina GosakŽ SK POHORJEFIN
Cilj
15.06.2024. 10:30:5530:577:02 8,53Ž 21
60 481Mia MarašŽ FIN
Cilj
15.06.2024. 10:31:5531:587:16 8,26Ž 22
61 414Lea BuškulićŽ PrivlakaFIN
Cilj
15.06.2024. 10:33:1233:147:33 7,94Ž 23
62 490Luka PerinićM FIN
Cilj
15.06.2024. 10:33:2233:257:35 7,90M 39
63 411Luka RadovićM PrivlakaFIN
Cilj
15.06.2024. 10:33:2233:257:35 7,90M 40
64 486Saša RuškoŽ OŠ PrivlakaFIN
Cilj
15.06.2024. 10:33:3633:387:39 7,85Ž 24
65 482Gabriela StrenjaŽ FIN
Cilj
15.06.2024. 10:33:3733:397:39 7,85Ž 25
66 418Dubravka DubravicaŽ INDFIN
Cilj
15.06.2024. 10:34:4034:437:53 7,61Ž 26
406Nikica BegonjaM PrivlakaSTA
Start
15.06.2024. 09:59:58 
492Suana PeruzaŽ STA
Start
15.06.2024. 09:59:58 
461Jana PeserlŽ SK POHORJESTA
Start
15.06.2024. 09:59:58 
460Sara PeserlŽ SK POHORJESTA
Start
15.06.2024. 09:59:58 
419Danijela SkoblarŽ STA
Start
15.06.2024. 09:59:58 
469Svetko SurićM INDSTA
Start
15.06.2024. 09:59:58 
452Nika TomšičŽ SK POHORJESTA
Start
15.06.2024. 09:59:58