RUN CROATIA

Internacionalni Polumaraton Otok Pag 2017

30.04.2017. 10:30 30.04.2017. 13:30
21,097 km

Utrka Prijavljeni natjecatelji Rezultati
Pretraga rezultata Prvi natjecatelji SVI - rezultati Nisu u poretku
MUŠKARCI - rezultati ŽENE - rezultati

Rezultati - svi

 St. br.Ime i prezimeSpolKlub/Škola/TimDržavaStatusProlazVrijemeTempo
min/km
Brzina
km/h
Poredak
1Bojan AleksovskiM IND CROBIB
 
2Alberto AnnoniM ITABIB
 
3Zoran BarešićM Team Drage CROBIB
 
4Luka BatiančićM Šta da? CROBIB
 
5Alen BatistaM Nextbike Running Team CROBIB
 
6Kristina BeleŽ AK Pivka SLOBIB
 
7DARJA BELOGLAVC CVENKŽ SLOBIB
 
8Slavica Bezić FadićŽ CROBIB
 
9Ersan BijedićM Moje trčanje - trcanje.net BIHBIB
 
10Josip BrajdićM CROBIB
 
11Sandro BrusichM Šta da? CROBIB
 
12Visnja BunicŽ Ak Sloboda Varazdin CROBIB
 
13Nikola BunićM / CROBIB
 
14Barbara CmokŽ SLOBIB
 
15Valeria CottaŽ ITABIB
 
16Damir ČukoićM CROBIB
 
17Irena ČukoićŽ CROBIB
 
18Alma ĆatićŽ AK Perpetuum mobile CROBIB
 
19Asta DatkovićŽ ind CROBIB
 
20Steven DavisM Delta (SK) MKDBIB
 
21Klaudio KotlarM CROBIB
 
22Arnela DelmanovićŽ BIHBIB
 
23Dina DenjalicŽ CROBIB
 
24MONJA drnovšekŽ SLOBIB
 
25Tina DrolcŽ PUBLICA SLOBIB
 
26Krešimir DvorskiM Nextbike Running Team CROBIB
 
27Matic FerlanM SLOBIB
 
28Dražen FilipovićM Moje trčanje - trcanje.net BIHBIB
 
29ROZI FLISARŽ SLOBIB
 
30Josip FolvačniM CROBIB
 
31Tamara FranjevićŽ CROBIB
 
32Goran GaćinaM Zagreb Runners CROBIB
 
33Dejan GajičM SLOBIB
 
34Dubravka Gec AlapicŽ IND CROBIB
 
35Giuliano GiudiciM ITABIB
 
36agneza glavočićŽ AK Perpetuum mobile CROBIB
 
37David GobićM Šta da? CROBIB
 
38Nicolae GoleaM Moje trčanje - www.trcanje.net BIHBIB
 
39Janez GornikM .. CROBIB
 
40Manca GostčŽ SLOBIB
 
41Matija GrabarM CROBIB
 
42Stjepan GrčićM CROBIB
 
43Vlatka GudeljevićŽ / CROBIB
 
44Aljoša GutenbergerM AK Sljeme CROBIB
 
45Philipp HärleM HMRP GERBIB
 
46Youngjoo ImM KORBIB
 
47josip ivanecM CROBIB
 
48Maja JeričŽ Kolesarsko drušvo Mengeš SLOBIB
 
49Ivana JezildžićŽ Moje trčanje - www.trcanje.net BIHBIB
 
50Irene JukićŽ Irene Jukic CROBIB
 
51Marko JuranićM ULiZZiCe CROBIB
 
52Ivan JurcicM AK Sljeme CROBIB
 
53Nila JurišićŽ NextBike Running Team CROBIB
 
54Ivana KadoićŽ CROBIB
 
55Sebastien KahlaM SUIBIB
 
56tahir kapetanovicM CROBIB
 
57HRVOJE KAPETANOVIĆM CROBIB
 
58ANA KARAČAŽ AK Jastreb 99 CROBIB
 
59Namin KimŽ KORBIB
 
60Dragan kitakM IND CROBIB
 
61Linda KitakŽ IND CROBIB
 
62Nenad KitakM IND CROBIB
 
63Mirsad KličićM Ultra Birds BIHBIB
 
64Milos KlindoM trcanje.net BIHBIB
 
65Anita KlobučarŽ SLOBIB
 
66Darko KlobučarM SLOBIB
 
67VESNA KOČARŽ SLOBIB
 
68Andrej KogojM ŠD Elektro energija SLOBIB
 
69Miro KožićM Triatlon klub Maksimir CROBIB
 
70Jolanda KreslinŽ SLOBIB
 
71Aida KrkicŽ NextBike Running Team CROBIB
 
72Sooji LimŽ KORBIB
 
73Damir LovrekovićM IND CROBIB
 
74Suzana LučićŽ IND CROBIB
 
75jože maroltM Tajma -Žarek upanja SLOBIB
 
76Dean MartinovicM HMRP GERBIB
 
77Blaž MiklM SLOBIB
 
78Martin MimmlerM Privlaka Vienna Racing Team AUTBIB
 
79Tobias MimmlerM Privlaka Vienna Racing Team AUTBIB
 
80Łukasz MrzygłódM Triatlon Klub Zadar POLBIB
 
81Ivana Muretic CaticŽ CROBIB
 
82Dražen NovakM CROBIB
 
83Ivan ObadM Salomon Running Team CROBIB
 
84Milos ObradovicM trcanje.net BIHBIB
 
85Denis OrlićM CROBIB
 
86Gerald PapstM Vienna Privlaka Racing Team AUTBIB
 
87Jihyun ParkŽ KORBIB
 
88LOJZE PAVIČM SLOBIB
 
89David PavlinicM CROBIB
 
90Danijel PavlovićM CROBIB
 
91Matevž PetelinM SLOBIB
 
92Oliver PirstitzM AUTBIB
 
93Urška PletersskiŽ SLOBIB
 
94Matej PoljanšekM MAT BOY INSTALACIJE SLOBIB
 
95Darko Pop AcevM MKDBIB
 
96Miloš PoštićM Nextbike running team CROBIB
 
97Danijel PravdićM NN BIHBIB
 
98VLADIMIR RAĐENOVIĆŽ AK Jastreb 99 CROBIB
 
99GIANFRANCO RAVASIM podismo e cazzeggio ITABIB
 
100Andreja RežekŽ AK Jastreb 99 CROBIB
 
101Tomislav RoginicM CROBIB
 
102Tena Sakar VukićŽ Ak Dinamo Zrinjevac CROBIB
 
103Gordan SmadiloM IND CROBIB
 
104Giulia SormaniŽ ITABIB
 
105Irena SpahićŽ CROBIB
 
106Nino StrajherM AK FORCA CROBIB
 
107Tomaž ŠimecM SLOBIB
 
108Mirza ŠišićM Ultra Birds BIHBIB
 
109Martina ŠmitŽ CROBIB
 
110Mario ŠporčićM - CROBIB
 
111Marko ŠtegerM SLOBIB
 
112Violeta ŠugarŽ RED Team CROBIB
 
113Boštjan TkalčecM SLO SLOBIB
 
114Vjekoslav TomulićM Šta da? CROBIB
 
115FRENK VALANTM PGD RIBNO SLOBIB
 
116Yazmin VallejoŽ Run Croatia MEXBIB
 
117Mia VidecŽ Salomon Running Team CROBIB
 
118Tanja VötschŽ Team Ausdauercoach AUTBIB
 
119Nenad VrbatM CROBIB
 
120Ines VukovićŽ CROBIB
 
121Irena WeberŽ CROBIB
 
122TATJANA ZAVAŠNIKŽ DR MOL SLOBIB
 
123Hrvoje ZidarM nemampametnijegposla CROBIB
 
124Ana ZoreŽ Škola trčanja Zadar CROBIB
 
125Dennis ZovkoM CANBIB
 
126IVANKA ZRINUŠIĆŽ AK Perpetum Mobile CROBIB
 
127Mario ŽupanovićM CROBIB
 
133Mario PetrovićM CROBIB
 
134Maja ŠekoranjaŽ CROBIB
 
135Darija RečićŽ CROBIB
 
136Marzio OttoneM ITABIB
 
137paul lamersM NEDBIB
 
138Mario VrebčevićM CROBIB
 
139Andreja SivecŽ Kin Vital SLOBIB
 
140Đek RicovM CROBIB